Про підсумки оздоровлення дітей та молоді влітку 2016 року

06.12.2016

Протягом оздоровчої кампанії 2016 року організованими формами відпочинку та оздоровлення було охоплено 2674 дитини, що становить 62,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку. В тому числі 1052 дитини – діти пільгових категорій, а саме: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 47, діти-інваліди – 19, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 394, діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 20, діти, які перебувають на диспансерному обліку – 285, талановиті та обдаровані діти, відмінники навчання – 158, діти, зареєстровані як внутрішньопереміщені осо-би–20, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій – 40, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села – 35, діти працівників бюджетної сфери – 34.

Аналіз показників 2016 та 2015 років показує, що в порівнянні з минулим роком було оздоровлено дітей майже в 2 рази більше.

Фінансові показники оздоровчої кампанії в порівнянні з попереднім роком теж зросли: 887,5 тис. грн. проти 529,8 тис. грн. минулого року, зокрема, фінансування з місцевого бюджету у 2016 році збільшилося на 185,2 тис. грн. і становить  360,1 тис. грн. В  минулому  році  за кошти районного бюджету (55,0 тис. грн.) було оздоровлено 18 дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в нинішньому році з районного бюджету було виділено 199,9 тис. грн, що дало змогу оздоровити 65 дітей району пільгових категорій.

Впровадження в районі 2016 році часткової оплати вартості путівки за рахунок коштів обласного та районного бюджетів сприяло оздоровленню 9 дітей, які не належать до пільгових категорій.

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою забезпечення виконання обласної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням 10 сесії Полтавської обласної ради 6 скликання від 30 квітня 2015 року (із змінами) і районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Лохвицької районної ради 7 скликання від 17 березня 2016 року (зі змінами) та підготовки до проведення оздоровлення і відпочинку дітей області в 2017 році, враховуючи рішення колегії від 30 листопада 2016 року:

1. Структурним підрозділам райдержадміністрації та рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади в районі, виконкомам міських та сільських рад району забезпечити виконання напрямів діяльності та заходів районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Лохвицької районної ради сьомого скликання від 17 березня 2016 року (зі змінами та доповненнями).

2. Відділу освіти райдержадміністрації (Яковенко Т.В.), управлінню со-ціального захисту  населення  райдержадміністрації  (Інденко Н.О.),  відділу культури і туризму райдержадміністрації (Марченко С.М.), службі у справах дітей райдержадміністрації (Власова С.М.) спільно з управлінням Держпродспоживслужби в Лохвицькому районі (Іванина О.В.), Лохвицькою центральною районною лікарнею (Бурлей В.В.), Лохвицьким сектором Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області (Сілютін О.М.), міськсільвиконкомами інформувати сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Коваленко В.І.) щодо перебігу оздоровчої кампанії в районі – до 20 червня, 20 липня та 20 серпня 2017 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 06 липня 2016 року № 284 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району в 2016 році».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО