Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осін-ньо-зимовий період 2013/14 року та завдання з підготовки до роботи в опа-лювальному сезоні 2014/15 року

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
14.07.2014
Номер: 
316

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14 травня 2013 року № 208 «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період 2012/13 року та завдання з підготовки до роботи в опалювальному сезоні 2013/14 року» станом на 01 вересня 2013 року в районі  були виконані на 100% планові завдання з підготовки об’єктів соціальної сфери до функціонування в осінньо-зимовий період, а на 01 жовтня 2013 року – житлово-комунального господарства, що  дозволило розпочати опалювальний сезон 01 жовтня 2013 року.

Загалом опалювальний сезон 2013-2014 року пройшов стабільно.  З метою оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій в районі функціонувала цілодобова діюча оперативно-чергова служба. Системи життєзабезпечення працювали стабільно, незначні аварійні ситуації, що виникали на системах водопостачання та  водовідведення   ліквідовувались оперативно комунальними службами району. Питання опалення будинків «фінського містечка» було вирішено позитивно шляхом встановлення індивідуального електричного опалення за сприяння товариства з обмеженою відповідальністю «Інвесттеплоцентр».

       Для забезпечення безперебійного руху транспорту на вуличних мережах населених пунктів у зимовий період використовувалася  спеціалізована снігоприбиральна техніка.

       По закладах охорони здоров’я,  освіти та культури  опалювальний сезон пройшов задовільно, без серйозних технічних недоліків.   В опалювальний період в закладах  підтримувався температурний режим в межах норми.

        Для успішного проведення опалювального сезону закладами  було проведено  ряд щорічних обов’язкових заходів:  проведено ревізію енергетичного

господарства, інженерних мереж, укомплектовано штати кочегарів та поновлено договірну документацію. 

       З метою своєчасної підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015року  проводяться  заходи  з  ефективного   використання матеріально-технічної бази, впровадження енергозберігаючих заходів, приведення технічного стану будівель і споруд до відповідних норм з метою запобігання їх руйнування та збереження виконання вимог правил технічної експлуатації мереж.   Повністю проведено огляд та герметизацію вводів інженерних споруд в будинках, які обслуговуються.

       Але залишається ряд невирішених проблем.

       Частина багатоповерхових житлових будинків потребує проведення капітального ремонту, повної або часткової заміни покрівель, внутрішньо-будинкових систем водопостачання та водовідведення, ремонту зовнішніх стін та відмосток навколо будинків.

       Загальний відсоток зносу систем водопостачання становить 60%. Протяжність ветхих та аварійних водопровідних мереж по місту Лохвиця становить - 15.6 км та місту Червонозаводське – 2,5 км.

       Загальний відсоток зносу системи водовідведення – 30%. Протяжність ветхих та аварійних мереж водовідведення по місту Лохвиця становить – 0.4 км та місту Червонозаводське – 1,5 км.

        Відповідно до статей 20, 39 Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації  від 04 червня 2014 року №175  «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період 2013/14 року та завдання з підготовки до роботи в опалювальному сезоні 2014/15 року»  та   враховуючи   рекомендації  колегії районної державної адміністрації  від 02 липня 2014 року:

       1. Утворити районну оперативну групу  з контролю за виконанням заходів з підготовки    об’єктів    життєзабезпечення    населених    пунктів    до роботи в осінньо - зимовий період  2014/15 року(далі – група) та затвердити її персональний склад (додається).

 

2.     Основними завданнями групи є:

узгодження напрямків і приорітетів розвитку народного господарства ра-

йону для забезпечення його стабільної роботи  в осінньо-зимовий період;

підготовка пропозицій щодо визначення джерел фінансування заходів,

пов’язаних  з підготовкою народного господарства району до роботи в осінньо-зимовий період;

розгляд та підготовка пропозицій щодо планів і завдань окремих галузей

народного господарства району до роботи в осінньо-зимовий період.

 

       3. Затвердити план комплексних заходів з підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15  року  та  сталого  проходження опалювального сезону (далі –План комплексних заходів) (додається).

 

       4. Рекомендувати   міськсільвиконкомам забезпечити виконання Плану комплексних заходів.

 

5.     Сектору   містобудування,  архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.), управлінню агропромислового комплексу райдержадміністрації (Ющенко Н.І.), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.), відділу економічного розвитку, торгівлі  та    інфраструктури райдержадміністрації  (Яківець І.П.), відділу освіти райдержадміністрації (Папірненко О.І.), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Плюйко Н.В. ), рекомендувати головному лікарю центральної районної лікарні (Бурлєй В.В.) та міськсільвиконкомам:

       забезпечити підготовку підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління, до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року в терміни:  до 01  вересня  2014 року заклади освіти, заклади охорони здоров’я та соціальної сфери; до 01 жовтня 2014 року житловий фонд;

      сприяти укладенню договорів теплопостачальних та газопостачальних підприємств з бюджетними установами та організаціями на споживання природного газу і теплової енергії у межах коштів, передбачених на їх оплату в кошторисах, на утримання цих установ і організацій до 01 жовтня 2014 року;

       розробити та впровадити заходи з енергозбереження в установах, організаціях соціальної сфери та житлово-комунальних підприємствах до 01 жовтня 2014 року.

       Відповідним виконавцям інформувати сектор  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.)  про поточний стан підготовки на 5 число кожного місяця для подальшого інформування Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 15 числа поточного місяця.

 

6.  Сектору    містобудування,  архітектури,  житлово - комунального госпо-

дарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) організувати на території району роботу щодо вжиття заходів з енергозбереження для значного зменшення використання газу та можливого заміщення на альтернативні види палива до початку опалювального сезону 2014/15 року.

 

7.  Рекомендувати міськсільвиконкомам  вжити дієвих заходів щодо підготовки дорожньо-вуличної мережі до експлуатації в осінньо-зимовий період до 1 вересня 2014 року.

8.  Відповідальним виконавцям Плану заходів інформувати сектор містобу-

дування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) про поточний стан підготовки на 5 число кожного місяця для подальшого узагальнення та інформування Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 15 числа поточного місяця.

 

9.     Визнати таким,  що втратило чинність   розпорядження  голови райдерж-

адміністрації від 14  червня  2013 року № 273 «Про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року.

 

 

 

 

 

 

   Виконуючий обов’язки

голови районної державної

            адміністрації                                                                       М.ШИЯН

 

 

 

 

 

 

                 ЗАТВЕРДЖЕНО

                 Розпорядження голови  ра- 

                 йонної державної адмініст-

                 рації

                 14.07.2014 № 316

 

 

СКЛАД

 

районної оперативної групи  з контролю за виконанням заходів

з   підготовки    об’єктів    життєзабезпечення    населених    пунктів до роботи в

                                        осінньо-зимовий період 2014/15 року.

 

Шиян

Микола Олексійович

-

виконуючий   обов’язки     голови райдержадміністрації, голова оперативної групи

Абдулкадиров

Рагім Абдулкадирович

-

завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та  будівництва  райдержадміністрації, заступник голови оперативної групи

Редька

Наталія Григорівна

-

головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово-комуналь-ного господарства та будівництва райдержадміністрації, секретар оперативної групи

Члени оперативної групи

Бурлей

Віктор Васильович

-

головний лікар Лохвицької ЦРЛ (за згодою)

Вовчук

Світлана Іванівна

-

заступник голови Лохвицької міської ради (за згодою)

Гусенко

Володимир В’ячеславович

-

начальник філії

«Лохвицький райавтодор» (за згодою)

Добру ля

Сергій Васильович

-

заступник голови Червонозаводської міської ради (за згодою)

Закордонець

Олег Володимирович

-

начальник Гадяцького міжрайонного управління      Головного управління Держсанепідемслужби у Полтавській області (за згодою)

Калиняк

Ігор Ярославович

-

начальник комунального підприємства  «Лохвиця» (за згодою)

Кащук

Ігор Миколайович

-

Державний інспектор інспекції

Держенергонагляду Полтавській області (за згодою)

Клименко

Тетяна Станіславівна

-

начальник фінансового управління райдержадміністрації

Лихвар

Сергій Сергійович

-

начальник Лохвицького управління по експлуатації газового господарства                                                          (за згодою)

Павлік

Анатолій Борисович

-

начальник Лохвицької філії ВАТ

“Полтаваобленерго” (за згодою)

Папірненко

Ольга Іванівна

-

виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації

Плюйко
Наталія Вікторівна

-

виконуюча обов’язки начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації

Радько

Віктор Іванович

-

начальник комунального підприємства «Комунсервіс» (за згодою)

Черевко

Валентин Миколайович

-

виконуючий обов’язки голови районної ради (за згодою)

Яківець

Іван Петрович

-

начальник  відділу  економічного розвитку, торгівлі та  інфраструктури райдержадміністрації

       

 

 

 

 

 

Заступник керівника апарату

       райдержадміністрації                                                             М.М.СТОГНІЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                         ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                         Розпорядження голови

                                                                                         районної державної адмі-

                                                                                         ністрації

                                                                                         14.07.2014 № 316

 

 

 

План комплексних заходів

 з підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року та сталого проходження опалювального сезону

 

№п/п

Захід

Відповідальні виконавці

Термін виконання

1

2

3

4

1

Забезпечити  контроль  за реалізацією заходів з підготовки об’єктів життєзабезпечення    населених пунктів до роботи в опалювальному сезоні 2014/15 року

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації спільно з міськвиконкомами та комунальними   підприємствами району

До 15.08.2014

2

Забезпечити виконання робіт із перевірки димових та вентиляційних каналів об’єктів житлового фонду

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації   спільно з Лохвицьким УЕГГ та комунальними       підприємствами району

До 01.10.2014

3

Забезпечити виконання робіт із перевірки димових та вентиляційних каналів об’єктів соціальної сфери

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації, відділи освіти, культури і туризму          райдержадміністрації  спільно з Лохвицьким УЕГГ,         Лох-вицькою ЦРЛ та КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

 

До 01.09.2014

4

Рекомендувати забезпечити виконання робіт з підготовки житлового фонду з видачею паспортів готовності

Комунальні   підприємства району

До 01.09.2014

5

Рекомендувати   привести у відповідність до фактичних економічно обґрунтованих витрат тарифи на житлово-комунальні послуги або передбачити в місцевих бюджетах кошти на погашення різниці в тарифах відповідно до статей 14, 30, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міськвиконкоми, комунальні    підприємства району

До 15.08.2014

6

Забезпечити підготовку закладів освіти, культури, медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року

відділи освіти та  культури і туризму райдержадміністрації спільно з

Лохвицькою ЦРЛ та КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

До 15.08.2014

7.

Вивчити питання щодо можливості переходу окремих бюджетних установ на опалення альтернативним видом палива

відділи освіти та культури і туризму райдержадміністрації спільно з  міськвиконкомами та

Лохвицькою ЦРЛ і КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

До 15.08.2014

8.

Розглянути рівень заборгованості та стан розрахунків за житлово-комунальні послуги споживачів усіх рівнів, у тому числі установ і організацій, що фінансуються з   місцевих бюджетів, розробити та забезпечити виконання заходів із погашення заборгованості

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації спільно з міськвиконкомами та комунальними        підприємствами району

До 15.08.2014

9.

Рекомендувати забезпечити підготовку дитячих навчальних закладів до   роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років

 

Міськсільвиконкоми

До 15.08.2014

10.

Рекомендувати міським та сільським виконавчим комітетам виготовити технічну документацію на будівлі, в приміщеннях яких знаходяться заклади  КЗ «Лохвицький ЦПМСД», а саме: Червонозаводську АЗПСМ, Сенчанську АЗПСМ, Погарщинський ФАП, Токарівську АЗПСМ, Луценківську АЗПСМ, Дібрівський та Часниківський ФАПи,. для можливості подальшого виготовлення проектів на газопостачання

Міськсільвиконкоми

До 15.08.2014

 

 

 

Заступник керівника апарату

    райдержадміністрації                                                                М.М.СТОГНІЙ

Наверх ↑