Про підсумки роботи житлово- комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2014-2015 року та завдання з підготовки до опалювального се-зону 2015-2016 року

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
14.07.2015
Номер: 
277

Опалювальний сезон 2014-2015 років у Лохвицькому районі було розпочато з 15 жовтня 2014 року. Протягом опалювального сезону   була забезпечена стабільна робота систем життєзабезпечення населення та оперативна ліквідація аварійних ситуацій, що виникали на системах водопостачання та водовідведення, які ліквідовувались комунальними службами району.

Для забезпечення безперебійного руху транспорту на вуличних мережах населених пунктів у зимовий період використовувалася  спеціалізована снігоприбиральна техніка.

По закладах охорони здоров’я, освіти та культури опалювальний сезон пройшов задовільно, без серйозних технічних недоліків. Температурний режим в закладах підтримувався в межах норми.

Для успішного проведення опалювального сезону даними закладами  було проведено ряд щорічних обов’язкових заходів:  проведено ревізію енергетичного господарства, інженерних мереж, укомплектовано штати операторів теплогенераторних та поновлено договірну документацію.

З метою своєчасної підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року  проводяться заходи з ефективного використання матеріально-технічної бази, впровадження енергозберігаючих заходів, приведення технічного стану будівель і споруд до відповідних норм, з метою запобігання їх руйнування та збереження виконання вимог правил технічної експлуатації мереж. 

Разом з тим, частина багатоповерхових житлових будинків потребує проведення капітального ремонту, повної або   часткової заміни покрівель, внутрішньо будинкових систем водопостачання   та водовідведення, ремонту зовнішніх стін та відмосток навколо будинків.

Загальний відсоток зносу систем водопостачання становить 60%. Протяжність аварійних водопровідних мереж по місту Лохвиця становить - 15.6 км та місту Червонозаводське – 2,5 км.

Загальний відсоток зносу системи водовідведення – 30%. Протяжність аварійних мереж водовідведення по місту Лохвиця становить – 0.4 км та місту Червонозаводське – 1,5 км.

Відповідно до статей 20, 39 Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про теплопостачання»,  «Про житлово-комунальні послуги», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 25 травня 2015 року № 248 «Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств  області в осінньо-зимовий період 2014/15 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2015/16 року» та враховуючи рекомендації колегії районної державної адміністрації від 08 липня 2015 року:

1.  Утворити районну оперативну групу з контролю за виконанням заходів з підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року (далі - Група) та затвердити її  склад (додається).

2.  Основними завданнями Групи є:

узгодження напрямків і пріоритетів розвитку житлово-комунального господарства району для забезпечення його стабільної роботи в осінньо-зимовий період;

визначення джерел фінансування заходів, пов’язаних з підготовкою житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період;

розгляд та підготовка пропозицій щодо планів і завдань окремих галузей житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період.

3.  Затвердити план комплексних заходів з підготовки житлово-комуналь-ного господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року та сталого проходження опалювального сезону (далі – План комплексних заходів), що додається.

4.  Рекомендувати   міськсільвиконкомам забезпечити виконання Плану комплексних заходів.

5.  Сектору   містобудування,  архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.), управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Ющенко Н.І.), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.), відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Яківець І.П.), відділу освіти райдержадміністрації (Дейнека А.М.), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Плюйко Н.В. ), рекомендувати  центральній районній лікарні (Бурлєй В.В.), КЗ «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» (Лисенко М.І.) та міськсільвиконкомам:

1) забезпечити підготовку підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління, до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року в терміни:

до 01 вересня 2015 року - заклади освіти, заклади охорони здоров’я та соціальної сфери;

до 01 жовтня 2015 року - житловий фонд;

2) сприяти укладенню договорів теплопостачальних та газопостачальних підприємств з бюджетними установами та організаціями на споживання природного газу і теплової енергії у межах коштів, передбачених на їх оплату в кошторисах, на утримання цих установ і організацій -  до 01 жовтня 2015 року;

3) розробити та впровадити заходи з енергозбереження в установах, організаціях соціальної сфери та   житлово-комунальних підприємствах -   до 01 жовтня 2015 року.

Відповідальним виконавцям інформувати сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) про поточний стан підготовки на 5 та 20 число кожного місяця протягом липня-жовтня 2015 року для подальшого узагальнення та інформування Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 10 та 25 числа поточного місяця.

6.  Сектору    містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) організувати на території району роботу щодо вжиття заходів з енергозбереження для значного зменшення використання газу та можливого заміщення на альтернативні види палива до початку опалювального сезону 2015-2016 року.

7.  Рекомендувати  міськсільвиконкомам вжити дієвих заходів щодо підготовки дорожньо-вуличної мережі до експлуатації в осінньо-зимовий період -  до 01 вересня 2015 року.

8.  Відповідальним  виконавцям Плану комплексних заходів інформувати сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) про поточний стан підготовки на 5 та 20 число кожного місяця протягом липня - жовтня 2015 року для подальшого узагальнення та інформування Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 10 та 25 числа поточного місяця.

9.   Визнати    таким, що   втратило    чинність   розпорядження голови райдержадміністрації від 14 липня 2014 року № 316 «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2013/14 року та завдання з підготовки до роботи в опалювальному сезоні 2014/15 року».

 

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови 

районної державної адміністрації

14.07.2015 № 277

 

 

СКЛАД

 

районної оперативної групи з контролю за виконанням заходів

з підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів до роботи

в осінньо-зимовий період 2015-2016 року

 

Завгородній Сергій

Іванович

-

перший заступник голови райдержадміністрації, голова оперативної групи

Абдулкадиров

Рагім Абдулкадирович

-

завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та   будівництва райдержадміністрації, заступник голови оперативної групи

Редька

Наталія Григорівна

-

головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово-кому-нального господарства та будівництва райдержадміністрації, секретар оперативної групи

Члени оперативної групи

Бурлей

Віктор Васильович

-

головний лікар Лохвицької ЦРЛ

(за згодою)

Вовчук

Світлана Іванівна

-

заступник голови Лохвицької міської ради (за згодою)

Дейнека

Анатолій Миколайович

-

виконаючий  обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації

Добруля

Сергій Васильович

-

заступник голови Червонозаводської міської ради (за згодою)

Закордонець

Олег Володимирович

-

начальник Гадяцького міжрайонного управління Головного управління      Держсанепідемслужби у Полтавській області

Кащук

Ігор Миколайович

-

державний        інспектор    інспекції Держенергонагляду у Полтавській області

Клименко

Тетяна Станіславівна

-

начальник фінансового управління райдержадміністрації

Криворучко

Микола Григорович

-

начальник філії «Лохвицький райавтодор» (за згодою)

Лихвар

Сергій Сергійович

-

керуючий  Лохвицьким районом газопостачання публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Полтавагаз» (за згодою)

Павлік

Анатолій Борисович

-

начальник Лохвицької філії ПАТ

“Полтаваобленерго” (за згодою)

Плюйко

Наталія Вікторівна

-

виконуюча обов’язки начальника відділу культури та   туризму райдержадміністрації

Радько

Віктор Іванович

-

директор  комунального підприємства «Комунсервіс» (за згодою)

Черевко

Валентин Миколайович

-

заступник голови районної ради (за згодою)

Чорний

Петро Володимирович

-

директор  комунального підприємства  «Лохвиця» (за згодою)

Яківець

Іван Петрович

-

начальник   відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

       

 

 

 

 

 

   Керівник апарату

райдержадміністрації                                                          А.М.ВЛАСЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                            Розпорядження голови райдерж-

                                                                           адміністрації від 14.07.2015 № 277

                                                План комплексних заходів

 з підготовки житлово-комунального господарства району до роботи

в осінньо-зимовий період 2015-2016 року та сталого проходження опалювального сезону

№п/п

Захід

Відповідальні виконавці

Термін виконання

1

2

3

4

1

Забезпечити контроль за реалізацією заходів з підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів району до роботи

в опалювальному сезоні 2015-2016 року

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ  та будівництва  спільно з міськвиконкомами та комунальними підприємствами району

Протягом серпня-жовтня 2015 року

2

Забезпечити виконання робіт із перевірки димових та вентиляційних каналів об’єктів соціальної сфери

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ  та будівництва  спільно з Лохвиць-ким районом газопостачання, відділи освіти та культури і туризму райдержадміністрації, Лохвицькою ЦРЛ та КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

До 01 вересня 2015 року

3

Забезпечити виконання робіт із перевірки димових та вентиляційних каналів об’єктів житлового фонду

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ  та будівництва райдержадміністрації спільно з Лохвицьким районом газопостачання та комунальними підприємствами району

До 01 жовтня 2015 року

4

Рекомендувати забезпечити підготовку теплопостачальних підприємств, установ і організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року

відділ освіти райдержадміністрації, Лохвицька ЦРЛ та міськсільвиконкоми

До 01 вересня 2015 року

5

Рекомендувати забезпечити виконання робіт з підготовки житлового фонду з видачею паспортів готовності

комунальні підприємства району

До 01 жовтня 2015 року

6

Забезпечити підготовку закладів освіти, культури, медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року

відділи освіти , культури і туризму райдержадміністрації спільно з Лохвицькою ЦРЛ та КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

До 01 вересня 2015 року

7

Рекомендувати забезпечити підготовку дитячих навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року    

міськсільвиконкоми

До 01 вересня 2015 року

8

Вивчити питання щодо можливості переходу окремих бюджетних установ на опалення альтернативним видом палива

відділи освіти ,  культури і туризму райдержадміністрації спільно з міськвиконкомами та

Лохвицькою   ЦРЛ і КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

До 25 серпня 2015 року

9

Рекомендувати провести аналіз рівнів заборгованостей та стану розрахунків за житлово-комунальні послуги споживачами усіх рівнів, у тому числі установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів. Розробити та забезпечити виконання заходів з погашення цієї заборгованості. Посилити позовно-претензійні роботи щодо стягнення дебіторської заборгованості за надані житлово-комунальні послуги, зокрема населенням та іншими споживачами.

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ  та будівництва райдержадміністрації, фінансове управління, відділ освіти, культури і туризму райдержадміністрації спільно з  міськвиконкомами та комунальними підприємствами району

На 5 число кожного місяця

10

Рекомендувати визначити підприємства, на яких постійно зростає заборгованість і не проводяться поточні розрахунки за спожитий природний газ та електричну енергію, та вжити заходів щодо погашення ними заборгованості із розробленням відповідних графіків

Лохвицький   район  газопостачання та Лохвицька філія     ПАТ       «Полтаваобленерго»

На 5 число кожного місяця

11

Рекомендувати привести у відповідність до фактичних економічно обґрунтованих витрат тарифи на житлово-комунальні послуги або передбачити в місцевих бюджетах кошти на погашення різниці в тарифах відповідно до статей 14, 30, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ  та будівництва райдержадміністрації спільно з міськвиконкомами та комунальними підприємствами району

На 5 число кожного місяця

12

Рекомендувати забезпечити контроль за дотриманням вимог чинного законодавства щодо надання населенню якісних послуг з водопостачання та водовідведення, консультацій і роз’яснень із зазначених питань

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ  та будівництва райдержадміністрації спільно з міськвиконкомами та комунальними підприємствами району

На 5 число кожного місяця

13

Рекомендувати забезпечити лікувально-профілактичні заклади необхідною кількістю твердого палива (торфобрикет, вугілля та ін.) для сталого проходження опалювального періоду 2015-2016 року  

міськвиконкоми та

КЗ «Лохвицький ЦПМСД»

До 01 жовтня 2015 року

14

Рекомендувати забезпечити необхідний запас протиожеледної суміші та паливно-мастильного матеріалу

сектор містобудування, архітектури, ЖКГ  та будівництва райдержадміністрації, КП «Лохвиця», КП «Комунсервіс», філія «Лохвицький райавтодор»

До 01 жовтня 2015 року

15

Рекомендувати провести роботи по укладенню договорів зі сторонніми організаціями щодо залучення додаткової спецтехніки для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах та вулицях району

міськсільвиконкоми

До 01 жовтня 2015 року

16

Провести комісійне обстеження технічного стану будівлі ЗОШ №1 м. Червонозаводське

відділ освіти райдержадміністрації, сектор містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації спільно з виконкомом Червонозаводської міської ради та Лохвицькою районної радою

20 серпня 2015 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                          А.М. ВЛАСЕНКО

Наверх ↑