Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2015-2016 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2016-2017 року

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
17.08.2016
Номер: 
347

Опалювальний сезон 2015-2016 року у Лохвицькому районі було розпочато з 15 жовтня 2015 року. Протягом опалювального сезону була забезпечена стабільна робота систем життєзабезпечення населення. Незначні аварійні      ситуації на системах водопостачання та водовідведення ліквідовувались оперативно комунальними службами району.

            Для забезпечення безперебійного руху транспорту на вуличних мережах населених пунктів у зимовий період використовувалася спеціалізована снігоприбиральна техніка.

По закладах охорони здоров’я, освіти та культури опалювальний сезон пройшов задовільно, без серйозних технічних недоліків. Температурний режим в закладах підтримувався в межах норми.

Для успішного проведення опалювального сезону даними закладами  було проведено ряд щорічних обов’язкових заходів: проведено ревізію енергетичного господарства, інженерних мереж, укомплектовано штати операторів теплогенераторних та поновлено договірну документацію.

З метою своєчасної підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року проводяться заходи з ефективного використання         матеріально-технічної бази, впровадження енергозберігаючих заходів, приведення технічного стану будівель і споруд до відповідних норм, з метою запобігання їх руйнування та збереження виконання вимог правил технічної експлуатації мереж.

Разом з тим, частина багатоповерхових житлових будинків потребує проведення капітального ремонту, повної або часткової заміни покрівель,    внутрішньо будинкових систем водопостачання та водовідведення, ремонту  зовнішніх стін та відмосток навколо будинків.

    Загальний відсоток зносу систем водопостачання становить 60%. Протяжність аварійних водопровідних мереж по місту Лохвиця становить – 15,3 км та місту Заводське – 2,5 км.

    Загальний відсоток зносу системи водовідведення – 30%. Протяжність аварійних мереж водовідведення по місту Лохвиця становить – 0,4 км та місту Заводське – 1,5 км.

    Відповідно до статей 20, 39 Закону України «Про місцеві державні    адміністрації», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Украї-ні», законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної     адміністрації від 28 квітня 2016 року № 179 «Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2015/16 року та   завдання з підготовки до опалювального сезону 2016/17 року» :

            1. Утворити районну оперативну групу з контролю за виконанням       заходів з підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року (далі - Група) та затвердити її особовий склад, що додається.

      2. Основними завданнями Групи визначити:

    узгодження напрямків і пріоритетів розвитку житлово-комунального  господарства району для забезпечення його стабільної роботи в осінньо-зимовий період;

    визначення джерел фінансування заходів, пов’язаних з підготовкою   житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий     період;

    розгляд та підготовка пропозицій щодо планів і завдань окремих галузей житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий     період.

            3. Затвердити План комплексних заходів з підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період     2016-2017 року та сталого проходження опалювального сезону (далі – План комплексних заходів),  що додається.

            4. Рекомендувати міськсільвиконкомам забезпечити виконання Плану комплексних заходів, затверджених цим розпорядженням.

            5. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.), управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Ющенко Н.І.), управлінню  соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.), відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Яківець І.П.), відділу освіти райдержадміністрації (Яковенко Т.В.), відділу культури і туризму райдержадміністрації (Марченко С.М. ), рекомендувати головному лікарю центральної районної лікарні (Бурлєй В.В.) та міськсільвиконкомам:

1) забезпечити підготовку підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління, до роботи в осінньо-зимовий період                2016-2017 року в терміни:

до 01 вересня 2016 року - заклади освіти, заклади охорони здоров’я та соціальної сфери;

до 01 жовтня 2016 року - житловий фонд;

2) сприяти укладенню договорів теплопостачальних та газопостачальних підприємств з бюджетними установами та організаціями на споживання природного газу і теплової енергії у межах коштів, передбачених на їх оплату в кошторисах, на утримання цих установ і організацій до 01 жовтня 2016 року;

3) розробити та впровадити заходи з енергозбереження в установах,   організаціях соціальної сфери та житлово-комунальних підприємствах до       01 жовтня 2016 року.

    Відповідальним виконавцям інформувати сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) про поточний стан підготовки на 5 та 20 число кожного місяця протягом серпня-жовтня 2016 року для подальшого узагальнення та інформування Департаменту житлово-комунального господарства облдерж-адміністрації до 10 та 25 числа поточного місяця.

            6. Сектору  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) організувати на території району роботу щодо вжиття заходів з енергозбереження для значного зменшення використання газу та можливого заміщення на альтернативні види палива до початку опалювального сезону 2016-2017 року.

            7. Рекомендувати міськсільвиконкомам вжити дієвих заходів щодо підготовки дорожньо-вуличної мережі до експлуатації в осінньо-зимовий період до 01 вересня 2016 року.

            8. Відповідальним виконавцям Плану комплексних заходів інформувати сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) про поточний стан підготовки на 5 та 20 число кожного місяця протягом серпня-жовтня 2016 року для подальшого узагальнення та інформування Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 10 та 25 числа поточного місяця.

            9. Визнати таким, що втратило  чинність,  розпорядження  голови   райдержадміністрації від 14 липня 2015 року № 277 «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2014-2015 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2015-2016 року».

 

 

 

   Виконуючий обов’язки

голови районної державної

           адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО 

 

 

 

                                                                                     ЗАТВЕРДЖЕНО

 

                                                                                     Розпорядження голови 

                                                                                     районної державної

                                                                                     адміністрації

                                                                              

                                                                                      17 серпня 2016 р. № 347

 

СКЛАД

 

районної оперативної групи з контролю за виконанням заходів

з підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів до роботи

в осінньо-зимовий період 2016-2017 року

 

Єсіков

Олександр

Олександрович

 

- заступник голови райдержадміністрації, голова оперативної групи

Абдулкадиров

Рагім Абдулкадирович

 

- завідувач сектору містобудування,   архітектури, житлово-комунального   господарства та будівництва райдерж-адміністрації, заступник голови оперативної групи

Редька

Наталія Григорівна

 

- головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та   будівництва райдержадміністрації, секретар оперативної групи

Члени оперативної групи

Храпаль

Анатолій Олександрович

 

- голова Лохвицької районної ради (за згодою)

Турчин

Сергій Гаврилович

 

- директор комунального підприємства  «Лохвиця-сервіс» (за згодою)

Мельник

Володимир Тарасович

 

- директор комунального підприємства «Комунсервіс» (за згодою)

Лихвар

Сергій Сергійович

 

- начальник Лохвицького управління по експлуатації газового господарства                                                          (за згодою)

Клименко

Тетяна Станіславівна

 

- начальник фінансового управління райдержадміністрації

Закордонець

Олег Володимирович

 

- начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління з Держпродспожив-служби в Лохвицькому районі

Бурлей

Віктор Васильович

 

- головний лікар Лохвицької районної центральної лікарні (за згодою)

Шрамко

Сергій Юрієвич

 

- заступник голови Лохвицької міської ради (за згодою)

Добруля

Сергій Васильович

 

- заступник голови Заводської міської ради (за згодою)

Павлік

Анатолій Борисович

 

начальник Лохвицької філії ПАТ «Полтаваобленерго» (за згодою)

Яківець

Іван Петрович

 

- начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

Яковенко

Тетяна Володимирівна

 

- головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

Марченко

Сергій Миколайович

 

- начальник  відділу культури і туризму райдержадміністрації

Криворучко

Микола Григорович

 

- начальник Лохвицької філії «Лохвицький райавтодор» (за згодою)

Передера

Віктор Павлович

 

-  інспектор інспекції  Держенергонагляду у Полтавській області

       

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                         А.М.ВЛАСЕНКО

   

ДолученняРозмір
dod._do_rozp._no_347_plan_kompleksn_zahodiv_2016-2017_rokuno347.doc53 КБ
Наверх ↑