Про підсумки виконання район-ної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 - 2016 роки

20.02.2017

З метою створення умов для залучення широких верств населення району до масового спорту, зміцнення здоров’я нації та розвитку спорту вищих досягнень, рішенням дванадцятої сесії шостого скликання Лохвицької районної ради від 19 квітня 2012 року було затверджено районну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки (далі – Програма) та розроблені відповідні заходи щодо напрямків виконання цієї Програми.

Виконавці Програми -  сектор у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, управління фінансів райдержадміністрації та громадські спортивні     організації району.

З негативного боку проявив себе сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації щодо виконання заходів Програми, зокрема незадовільну оцінку отримав головний спеціаліст цього сектору Яблунівський В.М.

На території району знаходиться 1 стадіон, 32 спортивних ігрових майданчики, 3 майданчики зі штучним покриттям для ігрових видів спорту            40 х 20 м., 12 футбольних поля, 22 спортивних зали, всі спортивні споруди району функціонують за призначенням.

За приблизними оцінками в районі займаються фізичною культурою і спортом 4000 чоловік в рік.

Регіональний аспект Програми: реалізація державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту на території Лохвицького району.

Щороку протягом  2012 - 2016 років в рамках виконання Програми згідно обласних та районних щорічних календарних планів спортивно-масових заходів сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації було організовано і проведено в середньому 30 спортивно-масових змагань, з них 25 - серед дітей та підлітків (всього 95 % від запланованих): 11 районних чемпіонатів, 5 кубків району і міст, 12 турнірів, 2 спартакіади, в яких брали участь     близько 4000 осіб щороку. Пріоритет мали олімпійські види спорту (волейбол, футбол, боротьба дзюдо, легка атлетика, баскетбол, настільний теніс).

Відповідно до щорічних календарних планів спортивно-масових заходів в Полтавській області та Україні, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації були командировані команди району щороку в середньому на 55 змагань обласного та Всеукраїнського рівня: 35 чемпіонатів, 7 кубків, 10 турнірів, 3 спартакіади, (з них 45 серед дітей та підлітків), на яких команди району та спортсмени в особистих змаганнях неодноразово перемагали та займали призові місця. За 2012-2016 роки було 135 переможців та близько 600 призерів з різних видів спорту.

Відповідно законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про фізичну культуру і спорт», враховуючи рекомендації Колегії районної дер-жавної адміністрації від 27 січня 2017 року:

1. Головному спеціалісту сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Яблунівському В.М.:

розробити основні заходи розвитку сфери фізичної культури і спорту, якими доповнити Програму економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2017 рік;

вжити заходів щодо усунення негативної оцінки за результатами виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-       2016 роки, затверджену рішенням дванадцятої сесії шостого скликання Лох-вицької районної ради від 19 квітня 2012 року.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити в повному обсязі фінансування сфери фізичної культури і спорту в   межах, передбачених рішенням одинадцятої сесії сьомого скликання Лохвицької районної ради від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ