Про План основних заходів цивільного захисту Лохвицької районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2017 рік

03.02.2017

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,    керуючись Кодексом цивільного захисту України та на виконання розпо-рядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 27 січ-       ня 2017 року № 59 «Про План основних заходів цивільного захисту терито-ріальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області  на 2017 рік»:

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту Лохвицької     районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2017 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Зобов′язати структурні підрозділи районної державної адміністрації та рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, міськсільвиконкомам до 10 лютого 2017 року підбити підсумки виконання заходів цивільного захисту у 2016 році, розробити та затвердити відпо-відні Плани заходів на 2017 рік.

3. Відповідальним виконавцям про виконання Плану заходів інформувати головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації для узагальнення та інформування управління з питань цивільного захисту Полтавської обласної державної адміністрації щопівроку до 05 липня 2017 року, до 05 січня 2018 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._do_planu_osnovnih_zahodiv_na_2017_rik_no_41.doc95 КБ