Про План основних заходів цивільного захисту Лохвицької районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єди-ної державної системи цивільного захисту на 2016 рік

08.04.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Кодексом цивільного захисту України, на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 19 січня 2016 року № 15 «Про План основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2016 рік»:

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту Лохвицької районної ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2016 рік (далі - План заходів), що додається.

2. Зобов’язати структурні підрозділи районної державної адміністрації та рекомендувати місцевим підрозділам центральних органів виконавчої влади, міськсільвиконкомам до 01 травня 2016 року підбити підсумки виконання заходів цивільного захисту у 2015 році, розробити та затвердити відповідні Плани заходів на 2016 рік.

3. Відповідальним виконавцям про виконання Плану заходів інформувати головного спеціаліста райдержадміністрації для узагальнення та інформування управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської  обласної державної адміністрації щопівроку до 05 липня 2016 року, до 05 січня 2017 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Завгороднього С.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._plan_zahodiv_civilnogo_zahistu_na_2016_rik_no147.doc98.5 КБ