Про план роботи Лохвицької районної державної адміністрації на 2018 рік

28.12.2017

Відповідно  до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами  6-14 Регламенту Лохвицької районної державної адмі-ністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16  листопада  2007  року № 326 та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату Лохвицької районної державної адміністрації:

1. Затвердити план роботи Лохвицької районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрація) на 2018 рік, що додається.

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з територіальними органами центральних органів міністерств, центральних органів  виконавчої влади забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._do_planu_roboti_rda_na_2018_rik_no_441.doc250.5 КБ