Про план роботи Лохвицької районної державної адміністрації на другий квартал 2017 року

31.03.2017
Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,   керуючись пунктами 6-14 Регламенту Лохвицької районної державної адмі­ністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адмі-ністрації від 16 листопада 2007 року № 326 «Про затвердження Регламенту  Лохвицької районної державної адміністрації» (зі змінами) та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату районної ­державної адміністрації:
          1. Затвердити план роботи Лохвицької районної державної адміністрації (далі - райдержадміністрація) на другий квартал 2017 року, що додається.
          2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керів­нику апарату райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації спіль­но з територіальними органами міністерств, центральних органів виконавчої влади забезпечити своєчасну підготовку та виконання запла­нованих заходів.
          3. Зобов'язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації:
          1) до 23 червня 2017 року подати до відділу організаційної роботи та   управління персоналом апарату райдержадміністрації пропозиції до плану    ро­боти райдержадміністрації на третій квартал 2017 року;
          2) до 05 липня 2017 року подати до відділу організаційної роботи та    управління персоналом апарату райдержадміністрації звіти про виконання    від­повідними структурними підрозділами плану роботи райдержадміністрації за другий квартал 2017 року.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ
ДолученняРозмір
dod._do_plan_na_2_kvartal_2017_no112.doc171.5 КБ