Про план роботи Лохвицької районної державної адміністрації на І квартал 2018 року

28.12.2017

Відповідно до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами  6-14 Регламенту Лохвицької районної державної адмі-ністрації,  затвердженого  розпорядженням  голови  районної державної адміністрації від 16  листопада  2007  року № 326 та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату Лохвицької районної державної адміністрації:

1. Затвердити план роботи Лохвицької районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрація) на І квартал 2018 року, що додається.

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з територіальними органами  центральних  органів міністерств, центральних органів  виконавчої влади забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

3. Зобов¢язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації подати до відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату  райдержадміністрації:

1) до 20 березня 2018 року пропозиції до плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2018 року;

2) до 10 квітня 2018 року звіти про виконання відповідними структурними підрозділами плану роботи райдержадміністрації за І квартал 2018 року.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._do_planu_na_i_kv._2018_roku_no_442.doc216 КБ