Про план роботи Лохвицької районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року

30.03.2018

Відповідно  до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами 6-14 регламенту Лохвицької районної державної адмі-ністрації,  затвердженого  розпорядженням  голови  районної державної адміністрації від 16 листопада 2007 року № 326 «Про затвердження регламенту Лохвицької районної державної адміністрації» (зі змінами) та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних    підрозділів та апарату Лохвицької районної державної адміністрації:

1. Затвердити план роботи Лохвицької районної державної адміністрації (далі – райдержадміністрація) на ІІ  квартал 2018 року, що додається.

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з територіальними органами центральних органів міністерств, центральних органів  виконавчої влади забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

3. Зобов¢язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації подати до відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату  райдержадміністрації:

1) до 20 червня 2018 року пропозиції до плану роботи райдержадміністрації на ІІ квартал 2018 року;

2) до 07 липня 2018 року звіти про виконання структурними підрозділами плану роботи райдержадміністрації за ІІ квартал 2018 року.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._plan_roboti_rda_na_ii_kvartal_2018_r._no_105.doc193.5 КБ