Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2017 року

30.12.2016

Відповідно  до  Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами  6-14 регламенту Лохвицької районної державної адмі-ністрації,  затвердженого  розпорядженням  голови  райдержадміністрації      від 16  листопада  2007  року № 326 «Про затвердження регламенту Лохвицької районної державної адміністрації» (зі змінами) та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації на І квартал 2017 року:

1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на І квар-  тал 2017 року, що додається.

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з керівниками територіальних органів центральних органів виконавчої влади та територіальних органів міністерств забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod.plan_na_i_kvartal_2017_no549.doc202.5 КБ