Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2016 року

29.03.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами  6-14 регламенту Лохвицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 листопада 2007 р. № 326 «Про затвердження регламенту Лохвицької районної державної адміністрації» (із змінами) та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації в ІІ кварталі 2016 року:

1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал     2016 року (додається).

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, спільно з територіальними органами центральних органів виконавчої влади та інших територіальних органів міністерств забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod.plan_roboti_rda_na_ii_kvartal_16_r.no124.doc225 КБ