Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2015 року

25.06.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами 6-14 регламенту Лохвицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 листопада 2007 року № 326 «Про затвердження регламенту Лохвицької районної державної адміністрації» (із змінами) та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації на ІІІ квартал 2015 року:

1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2015 року (додається).

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з територіальними органами центральних органів виконавчої влади та інших територіальних органів міністерств забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

ДолученняРозмір
dod._do_planu_rob.iii_kv.15_r.rdano247.doc176.5 КБ