Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2016 року

30.06.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами  6-14 регламенту Лохвицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 листопада 2007 року № 326 «Про затвердження регламенту Лохвицької районної державної адміністрації» (із змінами) та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації у ІІІ кварталі  2016 році:

1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал  2016 року (додається).

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам  структурних підрозділів райдержадміністрації,     спільно з територіальними органами центральних органів виконавчої влади та інших територіальних органів міністерств забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dodatok_do_planu_roboti_rda_na_iii_kv._2016no_280.doc227.5 КБ