Про план роботи районної державної адміністрації на перший квартал 2016 року

30.12.2015

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись пунктами  6-14 регламенту Лохвицької районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 16 листопада 2007 р. № 326 (із змінами) та з метою створення умов для послідовної та узгодженої діяльності структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації на перший квартал 2016 року:

1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на перший квартал 2016 року (додається).

2. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, спільно з територіальними органами центральних органів виконавчої влади та інших територіальних органів міністерств  забезпечити своєчасну підготовку та виконання запланованих заходів.

ДолученняРозмір
dod._do_planu_roboti_na_i_kv.2016_r._rda_no567.doc212 КБ