Про початок опалювального сезону 2014-2015 років

06.10.2014
Реєстраційний номер:
14/237

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, пункту 4 розділу Х Правил підготовки  теплових  господарств  до  опалювального  періоду,  затверджених   наказом  Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального  господарства  України   від  10  грудня  2008  року № 620/378, зареєстрованих   в   Міністерстві   юстиції   України   31   грудня   2008   року  за № 1310/16001 та виходячи з кліматичних умов:

1. Розпочати  з  15  жовтня  2014  року  опалювальний  сезон  у  населених пунктах Лохвицького району.

2. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації (Пономаренко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

3. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального госпо-дарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) спільно з відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН