Про початок опалювального сезону 2015 – 2016 років

08.10.2015
Реєстраційний номер:
5/243

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту  5  Правил  надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, пункту 4 розділу Х Правил підготовки  теплових  господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального  господарства  України  від  10  грудня  2008  року № 620/378, зареєстрованого  в  Міністерстві  юстиції  України  31  грудня  2008   року  за № 1310/16001 та виходячи з кліматичних умов:

1. Розпочати з 15 жовтня 2015 року опалювальний сезон для лікувальних, загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів, установ, організацій та підприємств Лохвицького району.

2. Юридичному  сектору  апарату  районної  державної  адміністрації (Пономаренко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Лохвицьке районне управління юстиції протягом п’яти робочих днів.

3. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ