Про початок опалювального сезону 2016 – 2017 років

10.10.2016
Реєстраційний номер:
Зареєстровано в ГТЮ 12.10.2016 р. за №153/2392

Відповідно до статей 6, 20 Закону України «Про місцеві державні адмі-ністрації»,  пункту  5  Правил  надання  послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 (із змінами), пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального  господарства  України  від  10  грудня  2008  року  № 620/378, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 грудня 2008 року за             № 1310/16001,  у  зв’язку  із зниженням протягом трьох діб середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8 0С:

1. Розпочати з 18 жовтня 2016 року опалювальний сезон 2016 – 2017 років для закладів охорони здоров’я та освітніх закладів, підприємств, установ та організацій у населених пунктах району.

2. Закладам охорони здоров’я, освітнім закладам, підприємствам, установам та організаціям, на балансі яких знаходяться котельні та топкові, розпочати опалювальний сезон 2016 - 2017 року раніше з метою дотримання повітряно-температурного режиму відповідно до державних санітарних правил і норм.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій:

1) забезпечити постійний контроль за раціональним використанням газу і твердого палива, в разі підвищення середньодобової температури повітря в період опалювального сезону вище + 8 0С обмеження роботи котелень та топкових;

2) провести перед початком опалювального сезону перевірку готовності систем опалення та теплопостачання шляхом виконання пробного пуску;

3) довести  до  споживачів інформацію про дату проведення пробного пуску не пізніше ніж за три доби до його початку.

4. Юридичному  сектору  апарату  районної  державної  адміністрації (Пономаренко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію в Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

5. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та будівництва Лохвицької  райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити опублікування цього розпорядження в засобах масової інформації.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ