Про порядок фінансування видатків районного бюджету в 2015 році до його затвердження сесією районної ради

26.12.2014

Відповідно до статті 6, пункту 3 частини першої статті 13, статті 18, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 79 Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення безперебійного фінансування витрат з районного бюджету на 2015 рік:

Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) здійснювати витрати районного бюджету щомісячно в межах 1/12 сумарного обсягу, затвердженого рішенням двадцять першої сесії районної ради шостого скликання від 23 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» (крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 23 Бюджетного кодексу України).

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН