Про придбання соціального житла в місті Лохвиця для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

19.12.2017

Відповідно до статті 6, пункту 6 частини першої статті 13, статей 18, 22, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житловий фонд соціального призначення», Житлового Кодексу Української РСР, керуючись Порядком та умовами надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877, керуючись частиною другою статті 97 Бюджетного кодексу України, враховуючи Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації на 2017 рік, затверджений розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 13 грудня 2017 року № 872 «Про розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»:

1. Придбати  соціальне житло в місті Лохвиця для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, а саме квартиру площею 65,90 м2, що знаходиться за адресою: місто Лохвиця, Лохвицького району, Полтавської області, вулиця Дружби, будинок № 9, квартира 8  за договірною ціною 551 877 (п’ятсот п’ятдесят одна тисяча вісімсот сімдесят сім) гривень.

Витрати за нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу сплачує продавець.

2. Юридичному сектору апарату районної державної адміністрації
(Пономаренко В.М.)  забезпечити  юридичний супровід укладення договору купівлі-продажу квартири зазначеної в пункті 1 цього розпорядження.

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Тарасенко Л.В.):

забезпечити, в установленому законодавством порядку, в управлінні Державної казначейської служби України у Лохвицькому районі Полтавської області, відкриття рахунку, реєстрацію, облік бюджетних зобов’язань по КТКВК 6324 «Будівництво та придбання житла для окремих категорій населення»;

після укладення договору купівлі-продажу квартири, зазначеної в пункті 1 цього розпорядження, не пізніше трьох банківських (операційних) днів здійснити, в установленому законодавством порядку, перерахування коштів на рахунок продавця.

4. Службі  у  справах  дітей   районної   державної  адміністрації (Власо-ва С.М.) забезпечити:

1) спільно з головним спеціалістом апарату районної державної адміністрації (з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю) Гусенко Т.О. оприлюднення інформації в місцевих засобах інформації та на офіційній веб-сторінці районної державної адміністрації про придбання соціального житла в місті Лохвиця для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа;

2) спільно з юридичним сектором апарату районної державної адміністрації (Пономаренко В.М.) здійснення заходів щодо передачі придбаного соціального житла, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, на баланс Лохвицької міської ради Лохвицького району Полтавської області у порядку, встановленому законодавством.

5. Контроль та координацію роботи за виконанням цього розпорядження покласти  на  першого заступника  голови  районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ