Про придбання житла для Матійчук В.В., що потребує поліпшен-ня житлових умов, члена сім`ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції

28.10.2015

Відповідно до статей 6, 13, 18, пункту 7 статті 20, статті 23, пункту 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адмі-ністрації», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового Кодексу Української РСР, керуючись Порядком ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 року № 238, Порядком та Умовами надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 348, частиною другою статті 97 Бюджетного кодексу України, на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 28 липня 2015 року № 366 «Про обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» (із змінами), рішення тридцять першої сесії Лохвицької районної ради шостого скликання від 11 серпня 2015 року «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік», наказом Міністерства соціальної політики України 10.09.2015  № 916, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 р. за № 1146/27591, враховуючи рішення робочої групи з питань придбання житла у прийнятих в експлуатацію новозбудованих житлових бу-динках  (на  первинному ринку) та на вторинному ринку для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов від 21 жовтня 2015 р. протокол № 4:

1. Придбати  для  Матійчук Віри Віталіївни, що потребує поліпшення житлових умов, члена сім`ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, квартиру площею 38,1 м2, що знаходиться за адресою: місто Червонозаводське, Лохвицького району, Полтавської області, вулиця Червоноармійська, будинок № 13, квартира 1  за договірною ціною 310 000 (триста десять тисяч) гривень.

2. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації
(Пономаренко В.М.)  забезпечити  юридичний супровід укладення договору купівлі-продажу квартири зазначеної в пункті 1 цього розпорядження.

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Тарасенко Л.В.)  після укладення договору купівлі-продажу квартири не пізніше п’яти банківських (операційних) днів здійснити, в установленому законодавством порядку, перерахування коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на рахунок продавця квартири.

4. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) забезпечити:

1) спільно з сектором інформаційної діяльності та комунікацій з гро-мадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) оприлюднення інформації в місцевих засобах інформації та на офіційній веб-сторінці райдержадміністрації про придбання житла для Матійчук Віри Віталіївни, що потребує поліпшення житлових умов, члена сім`ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції;

2) спільно з юридичним сектором апарату райдержадміністрації (Пономаренко В.М.) здійснення заходів щодо безоплатної передачі придбаного житла, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження, у власність Червонозаводської міської ради Лохвицького району Полтавської області у порядку, встановленому  законодавством, для  подальшого  надання  Матійчук Вірі Віталіївні, що потребує поліпшення житлових умов, члена сім`ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.

5. Контроль та координацію роботи за виконанням цього розпорядження покласти  на  заступника  голови  районної державної адміністрації Папірнен-ко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ