Про припинення права користу-вання земельними ділянками на умовах оренди ФО-П Даниленка Юрія Ілліча на території Бодаквянської сільської ради Лохвицького району Полтавської області

27.02.2017

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 32 Закону України «Про оренду землі», керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли», враховуючи клопотання фізичної особи - підприємця Даниленка Юрія Ілліча та на підставі поданих документів:

1. Припинити за взаємною згодою сторін дію договору оренди землі    від 06 липня 2016 року шляхом його розірвання, укладеного між Лохвицькою районною державною адміністрацією та фізичною особою - підприємцем Даниленком Юрієм Іллічем на земельні ділянки загальною площею 16,94315 га, в тому числі 16,94315 га ріллі, які надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв) на території адміністративного підпорядкування Бодаквянської сільської ради  Лохвицького району Полтавської області.

2. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 2-4 розпорядження  голови районної державної адміністрації від 06 липня 2016 року № 285 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеуст­рою щодо відновлення меж земель­них ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди ФО-П Даниленко Юрій Ілліч на території Бодаквянської сільської ради».

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО