Про припинення права користу-вання земельними ділянками на умовах оренди ТОВ «Гаївщина-Агро» на території Ісковецької сільської ради

25.03.2016

У відповідності до пункту 7 частини першої статті 13, пункту 3 частини першої статті 16, статей 21, 39, 41 закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 32 закону України «Про оренду землі», закону України «Про землеустрій», керуючись статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», пунктом 12 Порядку організації робіт та методики розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2004 року № 122, керуючись статтями 17, 22, 23, 93, 96, 125, 126, 141 Земельного кодексу України, з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства розпорядження голови районної державної адміністрації, враховуючи клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Гаївщина - Агро» та на підставі поданих документів:

1. Припинити за взаємною згодою сторін дію договору оренди землі від 23 грудня 2015 року шляхом його розірвання, укладеного між Лохвицькою районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю «Гаївщина - Агро» на земельні ділянки загальною площею 203,8300 га, в тому числі 203,8300 га ріллі, які надані для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв) на території адміністративного підпорядкування Ісковецької сільської ради Лохвицького району  Полтавської області.

2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Гаївщина - Агро» повернути земельні ділянки відповідно та у спосіб, що передбачено чинним законодавством.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 грудня 2015 року № 547 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для користування на умовах оренди ТОВ «Гаївщина - Агро» на території Ісковецької сільської ради та надання в оренду».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ