20.10.2016

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Державний реєстр виборців», керуючись Технічним завданням на створення комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців», затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2008 року № 39 (із змінами) та з метою проведення експертних випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»:

1. Утворити  та  затвердити  склад  тимчасової комісії для проведення експертних випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» (надалі тимчасова комісія), що додається.

2. Тимчасовій комісії до 25 жовтня 2016 року доручити провести експертні випробування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» в приміщенні відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації відповідно до Типової програми та методики проведення випробувань, затвердженої ДП «Українські спеціальні системи».

За результатами  проведення випробувань скласти протокол та до 01 листопада 2016 року поінформувати Центральну виборчу комісію.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 вересня 2011 року  №  415  «Про проведення експертних випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

до розпорядження голови