Про проведення інвентаризації невідомих і непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин у Лохвицькому районі

30.12.2016

Відповідно до пункту 7 статті 13, статті 21, пункту 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про відходи», «Про пестициди і агрохімікати», керуючись       Порядком проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних  до  використання в сільському господарстві хімічних    засобів захисту рослин, затвердженого наказом Мінагрополітики України, Мін-екоресурсів України, МОЗ України від 18 жовтня 2001 року № 315/376/412,  зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2001 року            за № 951/6142, з метою проведення комплексної   інвентаризації   місць   накопичення  заборонених  і непридатних до використання  в  сільському  господарстві  хімічних засобів захисту рослин,  умов та місць їх зберігання:

1. Утворити районну комісію по проведенню  інвентаризації невідомих і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів      захисту рослин (далі – районна комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Районній комісії у своїй діяльності керуватися Порядком проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних  до  використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин,      затвердженого наказом Мінагрополітики України, Мінекоресурсів України,   МОЗ України від 18 жовтня 2001 року № 315/376/412,  зареєстрованим в Мі-ністерстві юстиції України 14 листопада 2001 року за № 951/6142.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

30 грудня 2016 р. № 545

С К Л А Д