Про проведення приписки до призовної дільниці Лохвицько – Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату

08.12.2014

Відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і
військову службу», з метою своєчасної і якісної організації та проведення приписки до призовної дільниці громадян:

1. Провести в період з 12 січня до 31 березня 2015 року приписку до Лохвицької призовної дільниці Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату (далі – Лохвицько-Чорнухинське ОРВК) громадян України - юнаків 1998 року народження.

2. Затвердити персональний склад комісії з питань приписки громадян до призовної дільниці (далі - Комісія), що додається.

3. Комісії  в  своїй роботі керуватися статтею 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

4. Рекомендувати:

1) Головним  лікарям  Лохвицької  центральної  районної  лікарні Бур-лею В.В. та комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троц Л.П.:

сформувати та затвердити персональний склад медичної комісії по проведенню приписки юнаків 1998 року народження до Лохвицької призовної дільниці ОРВК;

організувати проведення медичного огляду згідно Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за № 1109/15800;

забезпечити Лохвицьку призовну дільницю Лохвицько-Чорнухинського ОРВК необхідними медикаментами, інструментарієм, медичним та госпо-дарським майном, в лікувальних закладах району виділити для додаткового медичного обстеження допризовників необхідну кількість ліжкомісць;

2) Міським, сільським головам забезпечити оповіщення допризовників з числа жителів територіальних громад та сприяти їх явці на Лохвицьку призовну дільницю Лохвицько-Чорнухинського ОРВК для проходження медичного огляду в період проведення приписки;

3) Лохвицько-Чорнухинському ОРВК проінформувати райдержадміністрацію про результати проведення приписки до 10 квітня 2015 року.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Папірненко О.І.) сприяти явці юнаків допризовного віку з числа учнів навчальних закладів району на Лох-вицьку призовну дільницю Лохвицько-Чорнухинського ОРВК для проходження медичного огляду в період проведення приписки.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Лохвицької районної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року № 567 «Про проведення приписки до призовної дільниці Лохвицько-Чорнухинського об’єднаного районного військового комісаріату».

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    М.ШИЯН