Про проведення щорічної всеук-раїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня бла-гоустрою території району

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
16.03.2016
Номер: 
88

Відповідно до статей 6, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів» (із змінами), на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 09 березня 2016 р. № 89, та з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

1. Провести в березні – травні на території району щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та у її рамках 16 квітня 2016 р. – дня благоустрою території району за участю працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, колективів підприємств, установ, організацій, всіх форм власності, громадськості, волонтерів, студентської та учнівської молоді.

2. Затвердити заходи щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району (додаються).

3. Рекомендувати виконкомам міських та сільських рад на території району забезпечити проведення відповідної роботи.

4. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів із підготовки та проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району.

5. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.):

утворити та затвердити в установленому порядку організаційний комітет з проведення масових акцій з озеленення та благоустрою;

здійснювати координацію з проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району.

6. Відповідальним виконавцям інформувати до 04, 18 і 28 квітня 2016 і до 03 травня 2016 року сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації про хід всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та до 18 квітня 2016 року про проведення дня благоустрою території району за формами звітності (додаток 1 і 2) для подальшого узагальнення та інформування управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації в термін до 07 і 21 квітня і до  05 травня 2016 року та до 18 квітня 2016 року про проведення дня благоустрою території району.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Завгороднього С.І.

 

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови

райдержадміністрації

                                                                                               16.03.2016 № 88

 

 

ЗАХОДИ

щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою

«За чисте довкілля» та дня благоустрою території району

 

1. Визначити джерела фінансування оплати праці безробітних громадян при проведенні громадських робіт під час залучення людей до акцій з озеленення та благоустрою територій населених пунктів району.

Березень               Управління праці та соціального захисту населення райдерж-адміністрації спільно з Лохвицьким районним центром зайня-тості

 

2. Підготувати звернення до населення з приводу проведення в районі масових акцій із благоустрою існуючих та створення нових зелених зон.

Березень               Сектор  з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

3. Забезпечити  благоустрій  та  озеленення   території   шляхом  висаджування саджанців дерев і чагарників, а також створення нових об'єктів із благоустрою та озеленення території населених пунктів району.

До 14.05.2016     Сектор  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації спільно з Лохвицьким лісництвом ДП «Пирятинське лісове господарство», Лохвицьким агролісництвом ДП Полтавське лісогосподарське підприємство «Полтава-облагроліс» та міськсільвиконкомами

 

4. Рекомендувати забезпечити знесення сухостійних та аварійних дерев. Організувати обрізку дерев для боротьби із фітозахворюваннями та для забезпечення норм видимості на вулично-дорожній мережі. Ужити заходів із ліквідації бур'янів, сміття та стихійних звалищ побутових відходів й прибирання територій вздовж доріг і тротуарів у населених пунктах.

До 14.05.2016     Міськсільвиконкоми, філія «Лохвицький райавтодор» ДП «Полтавський облавтодор»

 

5. Рекомендувати забезпечити приведення до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об'єктів масового перебування та відпочинку населення, а також територій біля річок і водойм в населених пунктах.

До 14.05.2016     Міськсільвиконкоми, комунальні підприємства району.

 

6. Залучити волонтерів та громадськість до прибирання прибудинкових територій ветеранів війни та учасників бойових дій, а також територій пансіонатів ветеранів війни та праці.

До 14.05.2016     Управління праці та соціального захисту населення райдерж-адміністрації, територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району спільно з міськсільвиконкомами.

 

7. Забезпечити впорядкування територій меморіалів, меморіальних                     комплексів, пам'ятників, пам'ятних знаків, кладовищ, місць почесних поховань                             та об'єктів культурної спадщини.

До 14.05.2016     Сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами.

 

8. Забезпечити залучення до участі в роботах із озеленення і благоустрою територій учнівської та студентської молоді, волонтерів, громадськості.

До 14.05.2016     Відділ освіти райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами.

 

9. Забезпечити проведення дня благоустрою території району в рамках              щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» згідно із запланованими органами місцевого самоврядування обсягами робіт щодо проведення заходів із озеленення та благоустрою територій населених пунктів.

16.04.2016           Структурні підрозділи райдержадміністрації спільно з терто-ріальними  підрозділами органів виконавчої влади та міськсільвиконкомами.

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації       А.М. Власенко

ДолученняРозмір
dod._1_prv._akciyi_za_chiste_dovkillya_no88.doc90.5 КБ
dod._2_prv.akciyi_za_chiste_dovkillya_no88.doc35.5 КБ
Наверх ↑