Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
04.04.2017
Номер: 
114

Відповідно до статей 6, 16, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів Украї-              ни від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою території населених пунктів» (із змінами), на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від  28 березня 2017 року  № 181 «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою території області», з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення:

 

1. Провести з 05 квітня 2017 року до 31 травня 2017 року щорічну всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» та у її рамках 08 квіт-  ня 2017 року – дня благоустрою території району за участю працівників органів виконавчої влади, колективів підприємств, установ, організацій, громадськості, волонтерів, студентської та учнівської молоді.

 

2. Затвердити заходи щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району у       2017 році, що додаються.

 

3. Рекомендувати виконкомам міських та сільських рад на території Лохвицького району забезпечити проведення відповідної роботи.

 

4. Головному спеціалісту апарату районної державної адміністрації (з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю) Гусенко Т. О. забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів із підготовки та проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району.

5. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації (Абдулкади-   ров Р.А.):

1) утворити та затвердити в установленому порядку організаційний комітет з проведення масових акцій з озеленення та благоустрою;

2) здійснювати координацію з проведення щорічної всеукраїнської акції з   благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою території району.

 

6. Відповідальним виконавцям інформувати до 12 травня 2017 року сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації (Абдулкадиров Р.А.) про хід всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та до  25 квіт-                ня 2017 року про проведення дня благоустрою території району за формами звітності (додаток 1 і 2) для подальшого узагальнення та інформування управління житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти  на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            ЗАТВЕРДЖЕНО

            Розпорядження голови

            районної державної адміністрації

                                                                                                                                                                                     04 квітня 2017 р. № 114

 

 

 

 

ЗАХОДИ

щодо проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою

«За чисте довкілля» та дня благоустрою території району у 2017 році

 

            1. Визначити джерела фінансування оплати праці безробітних громадян при проведенні громадських робіт під час залучення людей до акцій з озеленення та благоустрою територій населених пунктів району.

До 31.05.2017     Управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з Лохвицьким  районним центром зайнятості

 

2. Підготувати звернення до населення з приводу проведення в районі масових акцій із благоустрою існуючих та створення нових зелених зон.

До 31.05.2017     Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації (з питань  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

 

3. Забезпечити благоустрій та озеленення території шляхом висаджування        саджанців дерев і чагарників в населених пунктах, а також створення нових об'єктів із благоустрою та озеленення території району.

До 31.05.2017     Сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства та будівництва райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з   Лохвицьким лісництвом ДП «Пирятинське лісове господарство», Лохвицьким агролісництвом ДП Полтавське лісогоспо-дарське підприємство «Полтаваоблагроліс» та міськсільвиконкомами

 

4. Рекомендувати забезпечити знесення сухостійних та аварійних дерев. Організувати обрізку дерев для боротьби із фітозахворюваннями та для забезпечення норм видимості на    вулично-дорожній мережі.

До 31.05.2017     Міськсільвиконкоми, філія «Лохвицький райавтодор» ДП «Полтавський облавтодор»

 

5. Рекомендувати забезпечити приведення до належного естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, дитячих і спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об'єктів масового перебування та відпочинку населення.

До 31.05.2017     Міськсільвиконкоми, комунальні підприємства району

 

6. Рекомендувати забезпечити приведення до належного естетичного  та санітарного стану територій біля річок і водойм та їх озеленення в населених пунктах.

До 31.05.2017       Міськсільвиконкоми

 

7. Залучити волонтерів, громадськість та учнівську молодь до прибирання прибудинкових територій ветеранів війни та учасників бойових дій на території інших держав.

До 31.05.2017     Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лохвицького району спільно з міськсільвиконкомами

 

8. Забезпечити впорядкування територій  меморіального комплексу, пам'ятників, пам'ятних знаків, кладовищ, місць почесних поховань  та об'єктів культурної спадщини.

До 31.05.2017     Сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства та будівництва райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами.

 

          9. Рекомендувати вжити заходів із ліквідації бур’янів, сміття та стихійних звалищ твердих побутових відходів, прибирання територій вздовж доріг і тротуарів.

        До 31.05.2017       Міськсільвиконкоми, комунальні підприємства району

 

 

10. Забезпечити залучення до участі в роботах із озеленення і благоустрою територій учнівської і студентської молоді.

До 31.05.2017     Відділ освіти райдержадміністрації спільно з міськсільвиконкомами

 

11. Забезпечити проведення дня благоустрою території району в рамках              щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» відповідно до запланованих обсягів робіт щодо проведення заходів із озеленення та благоустрою територій населених пунктів.

08.04.2017           Структурні підрозділи райдержадміністрації спільно з територіальними  підрозділами центральних органів виконавчої влади та міськсільвиконкомами

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                               А.М. Власенко

 

ДолученняРозмір
dod.1_do_rozp.za_chiste_dovkillya_no_114.doc34.5 КБ
dod.2_do_rozp.za_chiste_dovkillya_no_114.doc81.5 КБ
Наверх ↑