Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту

09.06.2017

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Кодексу цивільного захисту України, на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 15.02.2017 № 4929/1/1-17 до листа Міністерства внутрішніх справ України від 06.02.2017 № 1610/01/14-2017 «Про продовження заходів з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту» та у зв’язку із закінченням строку виконання Плану заходів з підго-товки та проведення у 2009-2015 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 р. № 1473-р  (із змінами), враховуючи розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації  від 22 травня 2009 року № 164 «Про проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту)» (в редакції розпо-рядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 11 травня 2017 року № 260) та з метою упорядкування обліку захисних споруд цивільного захисту:

1. Провести технічну інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту на території  Лохвицького району у термін до 01 листопада 2018 року.

2. Створити районну комісію з організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту та затвердити її посадовий склад, що додається.

3. Районній комісії з організації заходів, пов’язаних з проведенням тех-нічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту:

організувати роботу щодо проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на  території  Лохвицького району, у тому числі надавати методичну і практичну допомогу міським і сільським комісіям у проведенні технічного обстеження захисних споруд цивільного захисту, як об’єктів нерухомого майна;

організувати роботу щодо уточнення та оновлення облікових документів на захисні споруди цивільного захисту, внесення змін до відомостей про їх облік;

узагальнити дані про проведення технічної інвентаризації захисних споруд  цивільного  захисту  та  щорічно  до  25  грудня  інформувати  Полтавську обласну державну адміністрацію та Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам міських та сільських рад:

продовжити проведення технічної інвентаризації захисних споруд на території міст, сіл до кінця 2018 року;

передбачити під час перегляду показників місцевих бюджетів на 2017 рік та під час формування показників місцевих бюджетів на 2018 рік кошти для проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту як об’єктів нерухомого майна, що перебувають у сфері їх управління;

щорічно до 25 жовтня надавати головному спеціалісту Лохвицької районної державної адміністрації (з питань цивільного захисту) Кравченку А.А. відомості технічної інвентаризації захисних споруд для подальшого узагальнення та надання інформації до управління з питань цивільного захисту Пол-тавської обласної державної адміністрації зведені відомості технічної інвентаризації захисних споруд по району.

5. Фінансовому  управлінню районної державної адміністрації (Климен-ко Т.С.) при формуванні районного бюджету на 2017 рік та під час формування показників місцевих бюджетів на 2018 рік передбачити кошти для проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, як об’єктів нерухомого майна, що перебувають у районній комунальній власності.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

Виконувач обов’язків

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО

Розпорядження голови

09 червня 2017 р. № 197

ПОСАДОВИЙ СКЛАД

районної комісії організації заходів, пов’язаних з проведенням технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту

Заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії;

Начальник Лохвицького районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області, заступник голови комісії (за згодою);

Головний спеціаліст районної державної адміністрації (з питань цивільного захисту), секретар комісії

Члени комісії:

Провідний фахівець Лохвицького районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області (за згодою);

Головний інспектор Лохвицького районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Полтавській області (за згодою);

Військовий комісар Лохвицького районного військового комісаріату (за згодою);

Головний спеціаліст апарату районної державної адміністрації ( з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи);

Головний спеціаліст сектору містобудування архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації.

Керівник апарату

районної державної адміністрації                                       А.М.Власенко