Про реформування Лохвицької районної газети «Зоря» та реда-кції Лохвицької районної газети «Зоря», співзасновником яких є Лохвицька районна державна адміністрація

15.04.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 4, 12 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», статей 8, 20, 21, 22 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», на підставі пропозиції трудового колективу Лохвицької районної газети «Зоря» та редакції Лохвицької районної газети «Зоря» стосовно способу реформування:

1. Вийти зі складу співзасновників, яким є Лохвицька районна державна адміністрація друкованого засобу масової інформації Лохвицької районної газети «Зоря» та редакції Лохвицької районної газети «Зоря» з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямова-ності друкованого засобу масової інформації.

2. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозуля Ю.М.) надіслати це розпорядження Державному комітету телебачення і радіомовлення України для внесення до Зведеного переліку об’єктів реформування,  Міністерству юстиції України та трудовому колективу редакції Лохвицької районної газети «Зоря».

3. Юридичному  сектору   апарату   райдержадміністрації  (Пономарен-ко В.М.) після перетворення редакції Лохвицької районної газети «Зоря» відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» та вимог цивільного законодавства  України у суб’єкт господарювання забезпечити юридичний супровід укладання угоди (договору) про зміну складу співзасновників та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією Лохвицької районної газети «Зоря».

4. Рекомендувати головному редактору редакції Лохвицької районної газети «Зоря» (Москаленко О.В.):

1)  з 01 січня 2017 року провести процедуру реорганізації шляхом перетворення редакції з дотриманням вимог законодавства України;

2) після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції Лохвицької районної газети «Зоря» подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні»;

3) після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції укласти договір на висвітлення діяльності місцевих органів влади у друкованому засобі масової інформації Лохвицької районної газети «Зоря»;

4) проінформувати Лохвицьку райдержадміністрацію про фактичне пе-ретворення редакції Лохвицької районної газети «Зоря» у суб’єкт господарювання для подальшого укладання угоди (договору) з Лохвицькою райдерж-адміністрацією про зміну складу співзасновників.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ