Про розподіл обсягу освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету

23.10.2015

Відповідно статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту   18 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78  Бюджетного кодексу України; на виконання розпорядження  голови Полтавської обласної державної адміністрації від 13 жовтня 2015 року  № 512  «Про  розподіл обсягу   освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у  2015 році»:

1.     Затвердити розподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету

місцевим бюджетам у 2015 році:

збільшити доходну частину  загального фонду районного бюджету  по КДК 41033900 «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам»  в сумі 645400 грн. з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради;

збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 070201 «Загальноосвітні школи (в т.ч. школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми» на  суму 645 400 грн. (з них оплата праці – 369 800 грн., нарахування на заробітну плату – 134 300 грн., видатки на оснащення ЗОШ засобами навчання, у тому числі кабінетами фізики, хімії, біології, географії,  математики, навчальними комп’ютерними комплексами з    мультимедійними    засобами     навчання  –  141 300 грн.)  з   послідуючим   затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради.

2. Затвердити розподіл обсягу  медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

збільшити доходну частину  загального фонду районного бюджету  по КДК 41034200 «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам»  в сумі 511400 грн. з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради;

збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК   080101    «Лікарні»    (Лохвицька  центральна районна лікарня) на 511 400 грн.   (оплата    праці   –   376000    грн.,    нарахування на зарплату – 135 400 грн.) з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради.

3. Фінансовому   управлінню    районної    державної   адміністрації (Клименко Т.С.) внести   зміни   до   річного розпису показників районного бюджету, провести   відповідне   фінансування   та   направити   відповідні матеріали для затвердження на черговій сесії Лохвицької районної ради.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    С.ЗАВГОРОДНІЙ