Про розподіл субвенції з державного бюджету

25.09.2015

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 18 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтями 23, 78  Бюджетного кодексу України, Законом України  «Про  місцеві  вибори»,  постановою  Верховної  Ради   України  від 17 липня 2015 року № 645-VІІІ «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році» та на виконання розпорядження  голови  Полтавської  обласної   державної   адміністрації  від 17 вересня 2015 року № 468 «Про затвердження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів:

1. Затвердити  розподіл  субвенції  з  державного   бюджету  місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів:

збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету по КДК 41037000 «Субвенція з державного бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» в сумі 1 911 300,00 грн., з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради;

збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 250203 «Проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (додається) в сумі 976 176,00 грн., з послідуючим зат-вердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради;

збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 250388 (розподіл по місцевих бюджетах, що додається) в сумі 935 124,00 грн., з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради.

2. Головним розпорядником коштів при перерахуванні міжбюджетних трансфертів по зазначеній в пункті 1 цього розпорядження субвенції визначити фінансове управління районної державної адміністрації.

3. Фінансовому  управлінню районної державної адміністрації (Климен-ко Т.С.) внести зміни до річного розпису показників районного бюджету і провести відповідне фінансування та направити відповідні матеріали для зат-вердження на черговій сесії Лохвицької районної ради.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dod._rozpodil_subvenciyi_z_derzhbyudzhetu_vibori_no400.xls27.5 КБ