Про розподіл субвенції з державного бюджету

31.05.2016

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтями 23, 78  Бюджетного кодексу України, постановою Центральної виборчої комісії від 10 травня 2016 р. № 109 «Про затвердження Розподілів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення позачергових місцевих виборів від 26 червня 2016 р. та на виготовлення органами ведення  Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень» та на виконання розпорядження голови Полтавської       обласної державної адміністрації від 24 травня 2016 р. № 208 «Про                  затвердження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»:

1. Затвердити розподіл субвенції з державного бюджету місцевим        бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів:

1)  збільшити  доходну  частину  загального  фонду районного бюджету  по  КДК 41037000 «Субвенція з державного бюджету на  проведення  виборів депутатів  місцевих  рад  та  сільських, селищних, міських голів»  в  сумі          101 300 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької         районної ради;

2)  збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 250388  в сумі 101 300 грн згідно з додатком, що додається, з   послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради.

2. Головним розпорядником коштів при перерахуванні міжбюджетних трансфертів, по зазначеній в пункті  1 цього розпорядження субвенції, визначити фінансове управління районної державної адміністрації.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації      (Клименко Т.С.) внести зміни до річного розпису показників районного бюджету та провести  відповідне фінансування, направити  відповідні матеріали для         затвердження на черговій сесії Лохвицької районної ради.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

до розпорядження  голови

адміністрації

31 травня 2016 року № 236