Про розподіл субвенції з державного бюджету

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
22.11.2016
Номер: 
482

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адмі-ністрації», керуючись статтями 23, 78  Бюджетного кодексу України та на виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 11 листопада 2016 року  № 528 «Про обсяги субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам»:

           1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-  ко Т.С) внести зміни до річного та помісячного розпису районного бюджету:

   1)  збільшити  доходну  частину  загального фонду районного бюджету  по  КДК 41036100 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов»  в сумі 483 800 грн з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради;

 2)  збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 150118 в сумі 483 800 грн з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради.

 

 2. Визначити управління соціального захисту населення Лохвицької     районної державної адміністрації (Інденко Н.О.) головним розпорядником    коштів за КФК 150118 «Житлове будівництво та придбання житла для окремих категорій населення».

 

 3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-ко Т.С.) направити кошти в сумі 483 800 грн головному розпоряднику коштів – управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Інденко Н.О.) на забезпечення житлом сім’ї загиблого військовослужбовця, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції.        

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑