Про розподіл субвенції з державного бюджету

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 18 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 181 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 05 квітня 2017 року № 210 «Про перерозподіл  обсягу  субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам  на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на 2017 рік», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України:

1. Затвердити перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань:

1)  збільшити  доходну  частину  загального  фонду районного бюджету  по  КДК 41033600 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» в сумі 598 600 грн з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради;

2)  збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КТКВК 2180 «Первинна медична допомога населенню» в сумі 598 600 грн з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради.

2. Визначити Лохвицьку районну державну адміністрацію головним розпорядником  коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань.

3. Фінансовому  управлінню районної державної адміністрації (Климен-ко Т.С.) направити кошти в сумі 598 600 грн головному розпоряднику коштів – Лохвицькій районній державній адміністрації для їх подальшого використання  комунальним закладом «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги».

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ