Про розподіл субвенції з державного бюджету та іншої субвенції з місцевих бюджетів

23.09.2016
384/66

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  пункту 18 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повідомлень Державної казначейської служби України від 22 червня 2016 року № 30 та 31 про зміни до річного розпису асигнувань державного бюджету (міжбюджетні трансферти) на 2016 рік, рішень сесій Гирявоісковецької, Яхниківської та Бодаквянської сільських рад Лохвицького району про передачу міжбюджетних трансфертів районному бюджету, керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України:

1. Затвердити перерозподіл освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

1)    збільшити доходну частину  загального фонду районного бюджету  по КДК 41033900 «Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам»    в   сумі 146 000 грн з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради;

2)    збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 070201 «Загальноосвітні школи (в тому числі школа-дитячий садок, інтернат при школі), спеціалізовані школи, ліцеї, гімназії, колегіуми» на  суму 146 000 грн (оплата послуг (крім комунальних) з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради.

2.  Затвердити перерозподіл медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам:

1)   збільшити доходну частину  загального фонду районного бюджету  по КДК 41034200   «Медична  субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам»  в сумі 81 900 грн з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради;

2)   збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 080101 «Лікарні» на суму 81 900 грн (оплата водопостачання та водовідведення), з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради.

3. Затвердити перерозподіл іншої субвенції з місцевих бюджетів:

1. збільшити доходну частину загального фонду районного бюджету по КДК 41035000 «Інші субвенції» в сумі 600 000 грн з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради;

2. збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КФК 170703 «Видатки на проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг» в сумі      600 000 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради.

4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-  ко Т.С.) внести зміни до річного розпису показників районного бюджету, провести відповідне фінансування та направити відповідні матеріали для затвердження на черговій сесії Лохвицької районної ради.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради