Про розподіл субвенції з державного бюджету та іншої субвенції з обласного бюджету

108/21

Відповідно до статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  пункту 18 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення пленарного засідання чотирнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання                     від 06 березня 2017 року № 409 «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2017 рік», керуючись статтями 23, 78 Бюджетного кодексу України:

1.     Затвердити перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми проблемами:

1)    збільшити доходну частину  загального фонду районного бюджету  по КДК 41035400 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми проблемами»    в   сумі 203 142 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради;

2)   збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КТКВК 1020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в тому числі школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» на     суму 203 142 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради.

2.  Затвердити перерозподіл іншої субвенції із загального фонду обласного бюджету:

1)   збільшити доходну частину  загального фонду районного бюджету  по КДК 41035000 «Інші субвенції»  в сумі 70 000 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради;

2)   збільшити видаткову частину загального фонду районного бюджету по КТКВК 3400 «Інші видатки на соціальний захист населення» на су-             му 70 000 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради.

3.     Затвердити перерозподіл іншої субвенції зі спеціального фонду обласного бюджету:

1)                збільшити доходну частину спеціального фонду районного бюджету по КДК 41035000 «Інші субвенції» в сумі 800 000 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької  районної ради;

2)                збільшити видаткову частину спеціального фонду районного бюджету по КТКВК 8800 «Інші субвенції» в сумі 800 000 грн, з послідуючим затвердженням на черговій сесії Лохвицької районної ради. Затвердити розподіл іншої субвенції згідно додатку 1.

4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Климен-  ко Т.С.) внести зміни до річного розпису показників районного бюджету, провести відповідне фінансування та направити матеріали для затвердження на черговій сесії Лохвицької районної ради.

Голова                                                                 Голова

районної державної                                               районної ради