Про розробку Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Лохвиць-кого району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року

13.07.2016

Відповідно до статей 6, 17 пункту 9 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  керуючись  статтею  43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм», затверджених рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Управлінню  агропромислового  розвитку  райдержадміністрації (Ющенко Н.І.) забезпечити розробку проекту Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Лохвицького району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року (далі – Програма) до 18 липня 2016 року для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (Ющенко Н.І.).

3. Відділу  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та у термін, визначені Порядком  формування, фінансування і моніторингу виконання районних програм, затвердженого рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО