Про розробку районної цільової програми комплексного розвит-ку лісового господарства «Ліси Лохвицького району на період 2016-2025 роки»

27.07.2016

Відповідно до статей 6, 17, 21 Закону  України «Про місцеві державні адміністрації»,  керуючись  статтею  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, затвердженого рішенням 22 сесії Лохвицької районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року:

1. Управлінню  агропромислового  розвитку  райдержадміністрації (Ющенко Н.І.) забезпечити розробку проекту районної цільової програми комплексного розвитку лісового господарства «Ліси Лохвицького району на період 2016-2025 роки» (далі – Програма) до 29 липня 2016 року для внесення на розгляд чергової сесії Лохвицької районної ради.

2. Визначити відповідальним виконавцем Програми управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (Ющенко Н.І.).

3. Відділу  економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдерж-адміністрації (Яківець І.П.), фінансовому управлінню райдержадміністрації (Клименко Т.С.) забезпечити проведення експертизи проекту Програми у спосіб та у термін, визначені Порядком  формування, фінансування і моніторингу виконання районних програм, затвердженого рішенням 22 сесії районної ради 5 скликання від 09 квітня 2009 року.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ