Про сприяння філії «Лохвицький райавтодор» ДП «Полтавський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» у ліквідації наслідків снігових заметів в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

28.11.2016

Відповідно до статей 6, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 5, 12, 27 Закону України «Про дорожній рух», на виконання розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 31 жовт-   ня 2016 року № 497 «Про сприяння дочірньому підприємству «Полтавський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» у ліквідації наслідків снігових заметів в осінньо-зимовий період 2016-2017 років» та з метою забезпечення безперебійного і безпечного руху транспорту на автошляхах району під час інтенсивних снігопадів в осінньо-зимовий період 2016-2017 років:

1. Рекомендувати:

1) керівникам підприємств і організацій в період несприятливих погодних умов виділяти в розпорядження філії «Лохвицький райавтодор» дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор» необхідну техніку для проведення робіт з ліквідації наслідків снігових заметів на ділянках автомобільних доріг загального користування, згідно з додатком, що додається;

2) філії «Лохвицький райавтодор» дочірнього підприємства  «Полтавський облавтодор» (Криворучко М.Г.) забезпечити укладання договорів щодо  залучення техніки і людей для проведення робіт з ліквідації наслідків снігових заметів.

2. Сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (Кравченко А.А.), сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.) організувати проведення перевірки технічного стану техніки, яку планується залучити до ліквідації наслідків снігових заметів.

3. Запропонувати філії «Лохвицький райавтодор» дочірнього під-приємства  «Полтавський облавтодор»   (Криворучко М.Г.) вирішити питання щодо ефективного використання механізмів та автотранспорту, які залу-чаються до виконання робіт, пов’язаних із ліквідацією наслідків снігових заметів та ожеледиці.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 жовтня 2014 року № 408 «Про сприяння  філії «Лохвицький райавтодор» ДП «Полтавський облавтодор» ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» у ліквідації наслідків снігових заметів».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Єсікова О.О.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

ДолученняРозмір
dodatok_do_snig.zametiv_no487.doc35 КБ