Про сприяння філії «Лохвицький райавтодор» ДП «Полтавський облавтодор» ПАТ «ДАК Автомобільні дороги України» у ліквідації наслідків снігових заметів

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
30.10.2014
Номер: 
408

Відповідно до статей 6, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 6, 12, 27 Закону України «Про дорожній рух», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 жовтня 2014 року № 452 «Про сприяння дочірньому підприємству «Полтавський облавтодор» ПАТ «ДАК Автомобільні дороги України» у ліквідації наслідків снігових заметів» та з метою організації безпечного руху транспорту в зимовий період 2014-2015 років на дорогах району:

 

1. Рекомендувати:

1) Підприємствам, організаціям, визначеним у додатку, виділити відповідну кількість техніки в розпорядження філії «Лохвицький райавтодор» до-чірнього підприємства «Полтавський облавтодор» публічного акціонерного товариства «Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» для роботи по ліквідації наслідків снігових заметів.

2) Філії «Лохвицький райавтодор» дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор» публічного акціонерного товариства «Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» (Гусенко В.В.) вирішити питання про укладення відповідних договорів щодо ефективного використання та оплати за техніку, механізми та працю робітників, задіяних у ліквідації наслідків снігових заметів та ожеледиці.

 

2. Зобов’язати управління агропромислового розвитку райдержадміністрації (Ющенко Н.І.) спільно з інспекцією держтехнагляду в Лохвицькому районі (Горобець А.Г.) організувати проведення перевірки технічного стану задіяної техніки для роботи з ліквідації наслідків снігових заметів і ожеледиці.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної    державної адміністрації від 25 грудня 2012 року № 851 «Про сприяння  філії «Лохвицький райавтодор» ДП «Полтавський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги» у ліквідації наслідків снігових заметів».

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

   Виконуючий обов’язки

голови районної державної

           адміністрації                                                                    М.ШИЯН

Наверх ↑