Про стан дотримання вимог за-конодавства у сфері державної служби та запобігання корупції у 2015 році

21.03.2016

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про запобігання корупції», «Про державну службу», з метою оптимізації роботи у сфері запобігання корупції та реалізації законодавства у сфері дер-жавної служби та  на  виконання  рекомендацій колегії районної державної адміністрації від 24 лютого 2016 року:

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

1) забезпечити безумовне та своєчасне виконання заходів, передбачених планом роботи з кадрами на 2016 рік;

2) провести роботу серед державних службовців та кадрового резерву по залученню осіб, що відповідають умовам прийому до навчання в Національній академії державного управління при Президентові України та у вищих навчальних закладах, які здійснюють підготовку в галузі «Державне управління» та подати до 01 листопада 2016 року у відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації списки осіб, які будуть рекомендовані для вступу в 2017 році.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:

1) провести роботу з відбору вступників до Національної академії державного управління при Президентові України серед посадових осіб місцевого самоврядування.

Про проведену роботу поінформувати відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації до 01 листопада 2016 року;

2) щоквартально заслуховувати питання антикорупційного характеру на засіданнях сесій, виконкомів, оперативних нарадах.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації (Бутко П.В.) забезпечити надання методичної допомоги структурним підрозділам райдержадміністрації та органам місцевого самоврядування з питань кадрової роботи та запобігання корупції.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ