Про стан охорони та збереження культурної спадщини у Лохвицькому районі

20.10.2016

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись Законом України «Про охорону культурної спадщини», враховуючи обласний План заходів щодо збереження, реставрації та реабілітації пам’яток культурної спадщини на території області, затвердженого головою обласної державної адміністрації 11 лютого 2011 року, з метою забезпечення охорони, збереження, дослідження, популяризації пам’яток культури Лохвицького району та враховуючи рішення колегії Лохвицької районної державної адміністрації від 28 вересня 2016 року:

1. Відділу культури і туризму Лохвицької районної державної адміністрації (Марченко С.М.), сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Лохвицької районної державної адміністрації (Абдулкадиров Р.А.) спільно з органами місцевого самоврядування:

1) здійснити заходи щодо збереження та використання пам’яток історії, що знаходяться на території району - постійно;

2) скласти оновлені переліки пам’яток культурної спадщини, які є на території району - до 15 грудня 2016 року.

2. Рекомендувати міськсільвиконкомам Лохвицького району:

1) упорядкувати об’єкти культурної спадщини, пам’ятки та місця поховань осіб, які загинули у боротьбі за незалежність України, воїнів, полеглих за її свободу у роки Другої світової війни - до 01 листопада 2016 року;

2) при формуванні місцевих бюджетів передбачити кошти на фінансування в необхідних обсягах для протиаварійних робіт та капітального ремонту на пам’ятках культурної спадщини в Лохвицькому районі - до 01 вересня 2017 року.

3. Відділу культури і туризму Лохвицької районної державної адміністрації (Марченко С.М.) забезпечити:

1) організацію і проведення спільної наради по питаннях збереження пам’яток культурної спадщини  Лохвицького району за участю фахівців обласних закладів культури м. Полтави  та голів міськсільвиконкомів  Лохвицького району - до 31 березня 2017 року;

2) розробку проекту землеустрою Меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове - до 31 березня 2017 року.

4. Контроль  за  виконанням  цього розпорядження залишаю за собою, координацію роботи покласти на відділ культури і туризму Лохвицької районної державної адміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови районної державної

адміністрації                                                                    О.ПАПІРНЕНКО