Про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
31.10.2016
Номер: 
463

           На виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 07 жовтня 2016 року № 444 «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ області до опалювального сезону 2016/17 року» органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями району виконана значна робота з підготовки до роботи в  осінньо-зимовий період.

            В районі проведено ряд заходів і продовжується робота по підготовці житлово-комунального господарства до опалювального сезону.

            Комунальними підприємствами району проведені роботи по поточному ремонту покрівель житлових будинків м. Лохвиця на суму – 50,0 тис. грн та ремонти  освітлення в під’їздах будинків на суму – 20,0 тис. грн. Виконані роботи по утепленню вводів систем центрального водопостачання багатоквар-тирних будинків, по ремонту вуличних та внутрішніх систем водопостачання на суму – 313,6 тис. грн.

           Станом на 21 вересня 2016 року паспорти готовності об’єктів житлово-комунального господарства, житлових будинків та об’єктів соціальної сфери підготовлено та погоджено стовідсотково.

           Для забезпечення обробки дорожнього покриття та тротуарів у зимовий період, комунальними підприємствами заготовлено – 130,0 тон піску. Філією «Лохвицький райавтодор» дочірнього підприємства «Полтавський облавтодор» заготовлено – 544,0 тон піску. Планується заготівля ще  2000,0 тон піску для виготовлення пісчано-соляної суміші.

           В закладах освіти, охорони здоров’я та культури проведено обстеження  та на 100 % погоджено паспорти готовності об’єктів до зимового періоду. Акти по перевірці димових та вентиляційних каналів на об’єктах, підпорядкованих відділам освіти, культури і туризму райдержадміністрації, охорони здоров'я, погоджені та завірені представником  державної інспекції.

            В стадії завершення роботи по реконструкції вузлів обліку газу котелень 4-х шкіл, вартість заходу – 200,0 тис. грн. Заплановано встановлення ще 4-х промислових лічильників.

            В закладах охорони здоров’я проведено перевірку готовності теплових господарств до опалювального періоду. У 2-х фельдшерсько-акушерських     пунктах встановлено твердопаливні котли, проведені поточні ремонти приміщень (заміна вікон на металопластикові, заміна радіаторів, заміна трубопроводів).

           Лохвицькою філією публічного акціонерного товариства «Полтаваобл-енерго» розроблено та погоджено з місцевими органами виконавчої влади графіки обмеження споживання електричної енергії та потужності, графіки аварійного відключення.

            Відповідно до статей 6, 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та Закону України «Про теплопостачання», Правил надання    послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 лип-ня 2005 року № 630 та враховуючи рішення колегії від 28 вересня 2016 року,  з метою забезпечення своєчасного та сталого проходження опалювального сезону, постійного оперативного контролю за наданням споживачам якісних послуг підприємствами житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, ліквідації аварій в разі їх виникнення:

            1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та реко-мендувати головному лікарю Лохвицької центральної районної лікарні Бур-      лею В.В., головному лікарю комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лисенку М.І., міським та сільським виконавчим комітетам Лохвицького району здійснювати контроль щодо опалення дитячих садків, установ освіти, закладів охорони здоров’я із забезпеченням у приміщеннях температури, передбаченої санітарними нормами в опалювальний період 2016-2017 років. 

            2. Рекомендувати комунальним підприємствам та органам місцевого самоврядування:

            ужити дієвих заходів щодо забезпечення стабільного проходження опалювального сезону;

            забезпечити цілодобову роботу аварійних бригад;

            забезпечити погашення поточної та минулорічної заборгованості за отримані комунальні послуги установ та організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів;

            сприяти укладанню договорів теплопостачальних організацій та газо-постачального підприємства з бюджетними установами й організаціями на споживання природного газу й теплової енергії в опалювальний період 2016-2017 років в межах коштів, передбачених на їх оплату в кошторисах на утримання цих установ і організацій;

            при формуванні проектів місцевих бюджетів на 2017 рік передбачити у повному обсязі кошти на оплату енергоносіїв бюджетними організаціями, що фінансуються з відповідних місцевих бюджетів;

            забезпечити економне використання енергоносіїв;

            забезпечити роботу цілодобових диспетчерських служб із контролю за проходженням опалювального періоду.

            3. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва  райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.), відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Яківець І.П.) та рекомендувати головному лікарю Лохвицької центральної районної лікарні Бурлею В.В., головному лікарю комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лисенку М.І. встановити        постійний контроль за проходженням опалювального періоду.

            4. Рекомендувати виконавчим комітетам міських та сільських рад розробити місцеві програми підвищення енергоефективності та передбачити кошти в місцевих бюджетах на відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, наданих населенню, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будинковим комітетам для впровадження заходів з економії традиційних паливно-енергетичних ресурсів за рахунок зменшення обсягу їх споживання, підвищення енергоефективності житлових будинків, зокрема їх утеплення, модернізація й заміна котлів на більш енергоефективні.

            5. Відповідальним виконавцям пунктів 1-3 цього розпорядження інформувати сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального госпо-   дарства та будівництва  райдержадміністрації про хід проходження опалю-вального періоду до 10 числа кожного місяця, починаючи з 10 листопа-            да 2016 року, для подальшого узагальнення та інформування Полтавської облдержадміністрації до 15 числа щомісячно.

            6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 жовтня 2015 року № 429 «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до опалювального сезону 2015/16 року».

            7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Єсікова О.О.

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑