Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до опалювального сезону 2015/16 року

Версія для друкуВерсія для друку
Дата: 
16.10.2015
Номер: 
429

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 липня 2015 року № 277 «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2014-2015 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2015-2016 року» структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами й організаціями району виконано ряд заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року.

Підготовка житлового фонду, водопровідно-каналізаційного та дорожнього господарства району до роботи в осінньо-зимовий період виконується в запланованих обсягах.

На території району працює 4 комунальних підприємства із надання житлово-комунальних послуг: КП «Лохвиця», КП «Комунсервіс», КП «Вирішальне», КП «Паросток».

КП «Лохвиця» обслуговує 4736 абонентів в сфері водопостачання, 1013 абонентів з водовідведення. Утримує 41 673,14 кв.м житлового фонду - це 855 абонентів. По водопостачанню надає послуги 152 підприємствам, та 70 підприємствам  послуги водовідведення.

В підприємстві підготовлено 4 одиниці техніки для очищення міста від снігу, та 1 сміттєвоз,  для експлуатації в осінньо-зимовий період.

З початком нового навчального року до роботи приступило 26 загальноосвітніх навчальних закладів, опалення в яких буде забезпечуватись наступним чином:

8 навчальних закладів (Лохвицька гімназія № 1, Лохвицька ЗОШ № 2, Лохвицька ЗОШ № 3, Червонозаводська ЗОШ № 1, Ісковецька, Токарівська, Пісківська та Бербеницька загальноосвітні школи) отримуватимуть тепло  за рахунок  теплогенераторних  з  використанням твердого виду палива, в тому числі  7  навчальних  закладів  надання тепла забезпечуватиме теплом ТОВ «ІНВЕСТТЕПЛО-ПОЛТАВА», а Бербеницька ЗОШ має власний твердопаливний котел;

в інших 18 навчальних закладах – за рахунок використання природного газу.

Станом на 28 вересня 2015 року в районі налічується 72 приміщення, в яких  розміщені заклади культури, із них 47 сільських будинків культури (17 бібліотек знаходяться в цих закладах), 19 бібліотечних, які знаходяться в окремих приміщеннях, 29 сільських будинків культури знаходяться в окремих приміщеннях, 18 – у пристосованих; 4 дитячі музичні школи району, 2 - музеї.

Із 47 сільських будинків культури плануються бути готові до роботи в осінньо-зимовий період 14.

Будівлі і споруди Лохвицької центральної районної лікарні до опалю-вального  сезону  2015-2016 років підготовленні на 100%. Для забезпечення меншої кількості тепловтрат необхідно в будівлях стаціонарного та поліклінічного відділень провести заміну дерев’яних віконних блоків на металопластикові в кількості 10 шт., утеплення зовнішніх стін листовим поліпропіленом та реконструкцію системи опалення з горищного приміщення по приміщеннях 2-го поверху.

В районі функціонує 44 установи комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги», з них: 17 амбулаторій загальної практики  сімейної  медицини  та  27  фельдшерсько-акушерських  пунктів. Станом на 28 вересня 2015 року: 30 будівель підготовлено до опалення при-родним газом, 10 будівель - твердим паливом, 4 будівлі - опалюються електроенергією.

Усі заклади соціальної сфери Лохвицького району підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року на 100%.

Філією «Лохвицький райавтодор» було підготовлено 12 одиниць спеціалізованої техніки: 3 піскорозкидачі, 7 автомобілів для відгортання снігу, 2 навантажувачі.

Відповідно до статей 13, 17, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про теплопостачання», статті 6 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 з метою забезпечення своєчасного та сталого проходження опалювального сезону, постійного оперативного контролю  за  наданням  споживачам якісних послуг підприємствами житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2015-2016 року, ліквідацій аварій на мережах, у разі їх виникнення, на виконання розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 07 жовтня 2015 року № 509 «Про стан підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ області до опалювального сезону 2015/16 року», та враховуючи рекомендації даних на засіданні колегії райдержадмі-ністрації 30 вересня 2015 року:

 

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та рекомендувати головному лікарю Лохвицької центральної районної лікарні Бурлею В.В., головному лікарю комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги Лисенку М.І., міським та сільським виконавчим комітетам, прийняти відповідні рішення щодо встановлення опалювального періоду 2015-2016 року. Опалення дитячих садків, установ освіти, закладів охорони здоров’я розпочати з забезпеченням у приміщеннях температури, передбаченої санітарними нормами.

 

2. Рекомендувати комунальним підприємствам та органам місцевого самоврядування:

ужити дієвих заходів щодо забезпечення стабільного проходження опалювального сезону;

забезпечити цілодобову роботу аварійних бригад;

забезпечити погашення поточної та минулорічної заборгованості за отримані комунальні послуги установ та організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів;

сприяти укладанню договорів теплопостачальних організацій та газо-постачального підприємства з бюджетними установами й організаціями на споживання природного газу й теплової енергії в опалювальний період 2015-2016 року в межах коштів, передбачених на їх оплату в кошторисах на утримання цих установ і організацій;

при формуванні проектів місцевих бюджетів на 2016 рік передбачити у повному обсязі кошти на оплату енергоносіїв бюджетними організаціями, що фінансуються з відповідних місцевих бюджетів;

забезпечити економне використання енергоносіїв;

забезпечити роботу цілодобових диспетчерських служб із контролю за проходженням опалювального періоду.

 

3. Сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва  райдержадміністрації (Абдулкадиров Р.А.), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Інденко Н.О.), відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Яківець І.П.), та рекомендувати головному лікарю Лохвицької центральної районної лікарні Бурлею В.В., головному лікарю комунального закладу «Лохвицький центр первинної медико-санітарної допомоги Лисенку М.І. встановити постійний контроль за проходженням опалювального періоду.

 

4. Рекомендувати виконавчим комітетам міських та сільських рад розробити місцеві програми підвищення енергоефективності та передбачити кошти в місцевих бюджетах на відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, наданих населенню, ОСББ та ЖБК для впровадження заходів з економії традиційних паливно-енергетичних ресурсів за рахунок зменшення обсягу їх споживання, підвищення енергоефективності житлових будинків, зокрема їх утеплення, модернізація й заміна котлів на більш енергоефективні.

 

5.  Відповідальним виконавцям пунктів 1-3 цього розпорядження інформувати сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального госпо-дарства та будівництва  райдержадміністрації про хід проходження опалю-вального періоду до 10 числа кожного місяця, починаючи з 10 листопада 2015 року, для подальшого узагальнення та інформування управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації до 15 числа щомісячно.

 

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 липня 2015 року № 277 «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2014-2015 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2015-2016 року».

 

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Завгороднього С.І.

 

 

 

 

 

           Голова

районної державної

      адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Наверх ↑