Про стан виконання Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року» в Лохвицькому районі

12.04.2017

Відповідно до статті 6, пункту 6 частини першої статті 13, пункту 9 частини першої статті 16, статті 22 Закону України «Про місцеві державні адмі-ністрації», Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до        2016 року», з метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей у районі та враховуючи рішення колегії районної державної адміністрації від 29 березня 2017 року:

1. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Власо-            ва С.М.):

1) щомісячно проводити профілактичні рейди спільно з Лохвицьким       районним відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Полтавській області, з метою виявлення порушень правил торгівлі в частині продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, неповно-літніх, які вживають алкогольні напої та тютюнові вироби, та дорослих осіб, які втягують дітей у протиправну діяльність;

2) проводити перевірки умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації на територіях міських, сільських рад та роз᾿яснювальну роботу з батьками із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, спрямовану на формування відповідального ставлення до виконання обов'язків;

3) проводити роботу щодо влаштування дітей, яким надано соціально-правовий статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, у сім’ї громадян (усиновлення, під опіку, піклування, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу) і, лише за неможливості останнього, до      інтернатного закладу.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Яковенко Т.В.) проводити роботу з дітьми, які схильні до правопорушень та  їх батьками. Вносити пропозиції службі у  справах дітей районної державної адміністрації, щодо     доцільності взяття на облік, як дітей, які перебувають в складних життєвих    обставинах, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

3. Лохвицькому районному центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Свинар Т.А.):

1) забезпечити соціальний супровід  сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах з метою подолання  кризових ситуацій та формування самостійності у вирішенні сімейних проблем;

2) проводити роботу, спрямовану на профілактику негативних явищ у    молодіжному середовищі та пропаганду здорового способу життя;

3) забезпечити  підбір  кандидатів  у  прийомні  батьки відповідно до прогнозованих показників створення прийомних сімей у 2017 році в районі.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ