Про створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції

15.10.2015

Відповідно до статтей 6, 33, пункту 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпо-рядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 07 жовтня 2015 року № 504 «Про створення Центру допомоги учасникам антитерорис-тичної операції», з метою надання допомоги учасникам антитерористичної операції, сім’ям загиблих учасників АТО, а також у зв’язку з необхідністю координації дій органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та їх сім’ям:

1. Утворити допоміжний орган  «Центр допомоги учасникам антитеро-ристичної операції» (далі – Центр) та затвердити його склад (додається).

2. Заступнику голови районної державної адміністрації                               Папірненко О.І. забезпечити Центр приміщенням та необхідним оснащенням.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації сприяти Центру у здійсненні його функцій.

4. Рекомендувати територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади, інших державних органів та органам місцевого самоврядування забезпечувати взаємодію з Центром.

5. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (Зозулі Ю.М.) довести інформацію до населення про створення, діяльність та контактні дані Центру.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

15.10.2015 № 426

СКЛАД