Про створення комісії з питання обстеження житлових об’єктів

Відповідно до статті 6, пункту 6 частини першої статті 13, статей 18, 22,  пункту 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», керуючись Порядком та умовами надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 та враховуючи рішення комісії з питань захисту права дитини при районній державній адміністрації від 05 грудня 2017 року № 17/1, з метою придбання соціального житла в місті Лохвиця для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

1. Утворити комісію з питань обстеження  житлових об’єктів для придбання соціального житла в місті Лохвиця для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі – комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Установити, що основним завданням комісії є обстеження житлових об’єктів в місті Лохвиця, які можуть бути придбанні, як соціальне житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

3. Комісії приступити до роботи 06 грудня 2017 року  і за результатами роботи скласти акт, який подати голові Лохвицької районної державної адміністрації на затвердження.

4. Службі у справі дітей Лохвицької районної державної адміністрації (Власова С.М.) до 07 грудня 2017 року забезпечити подання комісії, утвореної розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації від 27 листопада 2017 року № 818, пропозицію щодо обсягів субвенції для придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та  документи, що визначені в пункті 8 Порядку та умов надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877.

5. Контроль та координацію роботи за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови районної державної адміністрації

06 грудня 2017 р. № 405

СКЛАД

комісії з питань обстеження  житлових об’єктів для придбання соціального житла в місті Лохвиця для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Папірненко                                               – перший заступник голови районної

Ольга Іванівна                                             державної адміністрації,  голова

комісії;

Власова                                                     –  начальник служби у справах дітей

Світлана Миколаївна                                   районної державної адміністрації,

заступник голови  комісії;

Яблучанська                                              – завідувач сектору з питань

Олена Василівна                                          усиновлення, опіки та піклування

служби у справах дітей

районної державної адміністрації,

секретар комісії;

Абдулкадиров                                           – завідувач сектору містобудування,

Рагім Абдулкадирович                               архітектури, житлово-комунального

господарства та будівництва

районної  державної адміністрації;

Богодіст                                                    – директор районного центру соціальних

Оксана Олександрівна                               служб  для сім’ї, дітей та молоді;

Клименко                                                  – начальник фінансового управління

Тетяна Станіславівна                                  районної державної адміністрації;

Пономаренко                                           –  завідувач юридичного сектору апарату

Вадим Миколайович                                   районної державної адміністрації;

Тарасенко                                                  – начальник відділу фінансово-

Людмила Віталіївна                                    господарського забезпечення апарату

районної державної адміністрації;

Шрамко                                                      – заступник голови Лохвицької міської

Сергій Юрійович                                          ради (за згодою).

Керівник апарату районної

державної адміністрації                                                       А.Власенко