Про створення районного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей

15.06.2017

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою забезпечення координації зусиль для здійснення оздоровлення та відпочинку дітей району, посилення державної підтримки і дієвості контролю за санітарно-епідеміологічним станом усіх типів дитячих закладів оздоровлення та відпо-чинку, організацією харчування, охороною життя і здоров’я,  змістом виховного процесу, дозвілля та зайнятості дітей:

1. Утворити  районний штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей та затвердити його персональний склад, що додається.

2. Районному штабу:

забезпечити  координацію  та  моніторинг  дій  органів  місцевого самоврядування,  структурних  підрозділів  райдержадміністрації,  профспілок, підприємств, установ, організацій у здійсненні ними функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді;

здійснювати  контроль  за  діяльністю  дитячих  закладів  оздоровлення  та відпочинку;

подавати  в  установленому  порядку  розроблені  за  результатами  своєї роботи висновки, пропозиції та рекомендації голові райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Папірненко О.І.

адміністрації                                                                         В.РЯЗАНОВ

Розпорядження голови

15 червня 2017 р. № 202

Склад